Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

abi aklina hic "bizim kotu olabilecegimiz" geldi mi :D

simdi her karakterle oynayamiyoruz eyvallah. ama karsida gree+soldier+orisa varken pharah alinmaz.

karsi takim mei orisa gree rein mercy lucio iken bizim dva+zarya kombolamamiz gerekiyodu. hadi onu yapamadik sombrayla kalkan hacklemek gerekiyodu. hani onu da yapamadik iki tank bastion koruyup delmek gerekiyodu. o da olmadi widowla gree ve mei avlamak gerekiyodu.

simdi egri oturalim dogru konusalim :D

Baga mi didin ? BANINI KIM ACTI IT?!!

Pharah calismayinca degisiyorum olm ben. Haliyle hic alinmiyorum ustume.

Bi de soruyorum ne alayim diye, sunu al de canimi ye. Sus pus oturuyonuz, sonra burda bik bik bik.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Baga mi didin ? BANINI KIM ACTI IT?!!

Pharah calismayinca degisiyorum olm ben. Haliyle hic alinmiyorum ustume.

Bi de soruyorum ne alayim diye, sunu al de canimi ye. Sus pus oturuyonuz, sonra burda bik bik bik.

YAKISTI MI BOYLE KONUSMAK AYIB AYIB. sevabina bi goldu banlayalim.

abi ne alayim diye sormaman gerekiyo zaten, direk counterini alcaksin.

ama onemli olan ulti kombolarini yapabilmek. ana+rein mesela.

shield i yok etmeden acilan soldier, zarya ultileri direk kufur sebebi 3k uzeri.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

abi aklina hic "bizim kotu olabilecegimiz" geldi mi :D

simdi her karakterle oynayamiyoruz eyvallah. ama karsida gree+soldier+orisa varken pharah alinmaz.

karsi takim mei orisa gree rein mercy lucio iken bizim dva+zarya kombolamamiz gerekiyodu. hadi onu yapamadik sombrayla kalkan hacklemek gerekiyodu. hani onu da yapamadik iki tank bastion koruyup delmek gerekiyodu. o da olmadi widowla gree ve mei avlamak gerekiyodu.

simdi egri oturalim dogru konusalim :D

buna katılıyorum. ben de junkrat oynadığım zamanlar her seferinde (ve bazen soldier) potg alıyorum. ama karşı takıma yönelik counterlamalık hero almayıp yenilince o potg'lerin bir anlamı olmuyor.

oyun içinde hanzo/widow oyuncuların kötü şöhrete sahip olmasının bir nedeni de bu. top fragger oluyorlardır muhakkak, ama korumamız gereken noktayı korumayıp maçı kaybettikten sonra, kişisel hünerlerinin bir anlamı olmuyor.

sanırım sadece alt-orta seviye oyuncularda değil, üst-orta seviyelerde de sıkıntı bu mevzu.
Sosyal ağlarda paylaş

potg cok anlamsiz bisi zaten. gecenlerde 3 kisi almistim soldierla mesela zarya ultilediginde, sonra mercy resledi sonra ben vizoru acip 5 kisi aldim yine. potg oldu.

ama takim oyunu bu, zarya olmasa oncekileri alamazsin, ya da arkanda mercy veya ana olmasa sonraki vizoru alamazsin. aldirtmazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

compda bi karakterle iyi olman yetmiyo en az 3-5 karakterle bisiler yapman lazim yoksa 3k uzeri zor yani.

mesela deno surekli rein oynuyo ama aslinda cogu mapte dva+zarya gerekiyo artik. rein in shieldini siliyolar cunku iyi soldierla falan

abi bir laf vardır ow'de,

"REIN HEP LAZIM" derler.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Esh said:

compda bi karakterle iyi olman yetmiyo en az 3-5 karakterle bisiler yapman lazim yoksa 3k uzeri zor yani.

mesela deno surekli rein oynuyo ama aslinda cogu mapte dva+zarya gerekiyo artik. rein in shieldini siliyolar cunku iyi soldierla falan

abi bir laf vardır ow'de,

"REIN HEP LAZIM" derler.

Rein sombradan sonra meh oldu ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...