Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Luriel said:

Tfye göre çok kolay TF'de turret adamı yok ediyor über dolduracam die ugrasıon arada ölürsen gg. Überi ulti olarak düşünürsek bu oyunda progress kaybı olmadığı için daha kolay.

turret'la base'e girmiyorsun ki? base'i koruyorsun. bu dedigin durumda base'e girmesi daha zor oluyor progress kaybi olmadigi icin.
Sosyal ağlarda paylaş

off aşırı özledim ne yalan söyleyeyim, üstteki mapi görünce.

eldar said:

Şu hikaye, anasından babasından 40 euro alabilen 9 yaşındakiler pro oyuncu mu oluyor. Her oyun bir süre sonra sıkabilir, f2p bahane.

abi anasından babasından 40 euro almaları o kadar kolay olmuyor işte. proluktan değil mici açıp çığırmak, toxic hareketlerde bulunmak gibi etmenler benim bahsettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

TF2 oynayan bilir mesela

https://wiki.teamfortress.com/w/images/d/d3/Goldrush3c.jpg?t=20110323232249

Şuraya girmek overwatchtaki herhangi bir basee girmekten 10 kat zordur.

ulan şurda cartı gıdım gıdım ittirmek için ne çatışmalar dönüyordu be.

tf2 cidden özlemişim. bi de l4d oynamayı çok özledim.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh bastim 40 avro aldim, fena degil eglenceli.

Tf2 gibi "siege" hissi pek vermiyor, ya round timer cok hizli " hadi cocuklar yeter oynadiniz round bittiiii" der gibi bitiyor, yada base'den olay mahaline gitmek yavas baya..teleporter'da sanirim perma degil ve 6-7 kisi limitli zaten. Server browser, custom game mod, high player limit vs sanmiyorum ki kotick izin versin.

Daha buyuk haritada daha cok kalabalik ve uzun sureli map olsa baya tatli olur ama konsol sagolsun asla olmaz herhalde.

Onun disinda laylaylom, tipik blizz, uber polished, her karakter abaza derecede OP, ortalikta kosturmaca..bence 8/10 bayana kadar. Ha 60 euro etmez ehueh.

lvl7 de dustu pek afilli kewl oldum.

Sosyal ağlarda paylaş

Limitsiz sandim bende ama sanirim cidden 6 kez kullanilinca'da kayboluyor teleporter. Hani 7 olsa herhalde gamebreaking olacakti demisler..

Takmiyorum artik ya, blizzardin moron kurallari. Pisti niyetine girip oynanir gayet tatli atmosferi

edit: test ettim evet 6 limit.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...