Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vodafone ve paticik

Promenader

Öne çıkan mesajlar

evet konu dışında öyle yapıyor. konu dışı bölümüne giriyor ama konuları açmıyor.

hayır merak ediyorum nasıl oluyor böyle bişey. kim nası becermiş bunu.

opera browserın turbo özelliği bir nevi proxy işlevi gördüğünden turbo açıkken giriyor bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

şu sınırsız ibareleri kalkmalı artik ya

acayip tüketici aldatıcı...
sonra ee benim sınırsızdı diyorlar ağlıyor millet...

birileri dava açsın şunlara ya sınırsız demek sınırsız demektir yok yanına yıldır bilmemne saçmalamasınlar...
en fazla derlerki haksız kullanım ... onada kesin bir rakkam veremezler ben belki hd film izliyorum internetten ... napcan ?
Sosyal ağlarda paylaş

operatörler bi tarifeyi almış kullanıcı o tarifeden çıkmak istemediği sürece çıkartamıyolar mı kendileri. öyle bi zorunlulukları mı var?

senelerdir 96kbps sınırsız vodafone açık. yeni üye almıyolar uzun zamandır ama kapatmıyolarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Mal said:

operatörler bi tarifeyi almış kullanıcı o tarifeden çıkmak istemediği sürece çıkartamıyolar mı kendileri. öyle bi zorunlulukları mı var?

senelerdir 96kbps sınırsız vodafone açık. yeni üye almıyolar uzun zamandır ama kapatmıyolarda.

heralde kullanıcı istemeden bi tarifeyi kapattıramıyolar ya. şimdi genel müdürlükten aradılar. oldukça yoğun internet kullanımınız olduğunu görüyorum. cep net avantajlı ama hızı çok düşük biliyosunuz felan dedi. vaz geçirmeye çalıştı. yok dedim iyi böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...