Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SATILIK SIFIR (gibi) mindstorms ev3

goldbären

Öne çıkan mesajlar

ürün sıfır. sadece kutusunu açtım poşetler falan kapalı, brick - sensörler her bişi kutusunda poşetinde. poşetlerin dışından parçaları sevdim kapattım.

adore 1150 satıyor, ben size 950 TL istanbul içi elden teslim. 200 tl gerçekten sadece dış kutuyu açtığım için indiriyorum. bi bnelik yoktur beni bilen bilir. tipini sevmediğim adama sanalpazar açarım ama sdfs

goldba
-=legoda güvenin adresi=-

Sosyal ağlarda paylaş

bırakmam olm. öyle seviyorum parçaları poşetten ben. başka bisürü yapılmamış sıfır setim var böyle. sırf dış bantı kesik diye 300 tl indirmem. 200 indirdim daha ne. mezarcı adamdan robotikçi olmaz..........

NEDİR BU MAYNSORMS???

mindstorms.lego.com/

http://en.wikipedia.org/wiki/Lego_Mindstorms_EV3
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ayıya Mindstorms'u çok istediği için 3 arkadaş ısmarlama doğum günü hediyesi olarak aldık, daha 6 ay olmadı. Üç kişiye göre çok pahalı bi hediye olduğu için yarısını da kendi verdi hatta biz kalanı bölüştük :p Sonra daha açıp denemeden hevesi geçti, o yüzden satıyor, biz de trip atıyoruz arada falan.

Bir ibneliği yok yani, temiz set, ellerimle aldım ben Adore'den. Satacağını bilsem faturayı da saklardım ama Adore Kart'la aldım, rahatça kaydını bulurlar gerekirse.

masa said:

abi çok afedersiniz ama legoya o kadar para veren adamın aklını sikiyim. yazık değil mi abi

Senin günlük harcamalarının bir kısmı da buradaki bazı insanlara göre kafa sikmeye bile değmeyecek apaçi apaçi şeylerdir. Hobi dediğin zevk meselesinin bayrak sallayanı. Fiyata gelince, Lego var, Lego var.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

masa said:

abi çok afedersiniz ama legoya o kadar para veren adamın aklını sikiyim. yazık değil mi abi

Senin günlük harcamalarının bir kısmı da buradaki bazı insanlara göre kafa sikmeye bile değmeyecek apaçi apaçi şeylerdir. Hobi dediğin zevk meselesinin bayrak sallayanı. Fiyata gelince, Lego var, Lego var.

konuşmaz ezik, git lego oyna
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...