Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaben reyize baklava göndermece

barbu

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

axedice said:

Dworg arkadaşını ikna et gitsin valve ın kapısında önceden konuşsun durumu açıklasın gerekirse.

O baklava oraya gidecek!

Valla, rica edeyim uyandığında. Öyle mail fln hikaye cidden

Steam support'tan bile cevabı 3-4 günde alabiliyoruz, birinin gidip bizzat konuşup anlaşması daha hayırlı olur. Arkadaşın yapabilirse teşekkür ederiz.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:
sonrasında ise bu baklavalar kargo/posta yolu ile gitmeyecek. burası tamam çünkü adamlar kıllanıyor haliyle. götü boklu memurum ben de kıllanırım abi aras kargoyla tulumba fln gelse. ha ama yerim o ayrı asdfg

yazışmaları buna göre yapın. firma getircek şeklinde. şu ms'de çalışan arkadaş da ziyan olmasın. ms de çalışan bir arkadaşımız da eşlik edicek (mühendis demeyin) dersiniz.

o arkadaş da foto/video yardırsın. baklava yanında artan parayla hediye türü bi işe girceksen onu versin.

+1
Firmanın getirdiği sırada yanında durup ilgilenip foto/video çekebilirse çok güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar bayagi yakin bir de turk u turkten baskasi anlamaz..acsin sartlari ogrensin olur mu olmaz mi belki oralardan musterisi bile vardir..hesap sen 10 * li otele gozum gonlum senlensin diye gidersin ruscuklari komiler goturur hesabi..adamlar her halti bizden iyi bilir yapar.esnaf sonucta..
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Abi baklava unique diyosunuz ama ABD de dünya kadar baklavacıdan bahsediyorsunuz ben anlamadım bu işi.. canı isteyen gidip gayet güzel yiyebiliyor demekki oralarda baklava..

öyle değil ya, tebrik etmek, kutlamak için baklava göndermek bize özgü bir şey, kutlama yani

yoksa yesin diye baklava göndermiyoruz zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...