Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

Oyun f2p. İndir dene birşey kaybetmezsin. Ama sanırım doğru söylenenler. Heryerde inanılmaz bi şekilde trion nefreti başlamış durumda. Aha buda son fiyaskoları..;http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/572/view/forums/thread/424854/Trion-worlds-official-denies-10-discount-was-advertised.html
Sosyal ağlarda paylaş

HarveyQuinn said:

HarveyQuinn said:

beyler patron olmadan oyun oynanmıyormuş herkes pay to win diyor oyun için. hack falan var diyorlar halbuki oyunu 1seneden fazladır bekliyorum ama oyun u oynama hevesi bırakmadılar nediyorsunuz bu konular hakkında bi aydınlatın beni lütfen ?

tınlayan yok galiba

oyun p2w. cheat tonla var. Onu gec oyunun kendi glitchleri buglari tonla yine. surekli komik major buglar cikiyor. Millet deli gibi abuse ediyor. Hic tavsiye etmem su an
Sosyal ağlarda paylaş

Patron almayan arkadaşlar için (hatta aslında herkes için) exploit olmayan bi tüyo var. Bilmeyenler bilsin diye yazıyorum. Normal şartlarda patron ile saatte 120 Lp birikiyor online olmak şartıyla (sanırım patron yoksa bu 60'a düşüyor). Eğer ikinci bi karakter slotu açarsanız saatte 200 Lp model evdeki yatağa yatarak kazanılabiliyor. Hatta online olduğunuz için gelen Lp de buna eklenince bu biraz daha artıyor. Oyunun başındaki bu yatak 10 dakikada 100 lp veriyor, 5 dakika oraya ulaşmak için dersek ki daha kısa sürede de ulaşılabilir, 10 dakika da karakteri silmek için dersek en çok yarım saatte bir 100 lp alıyosunuz yani.

Eğer 3 slotunuz varsa bu saatte 400-450 Lpye çıkabiliyor çünkü karakterin silinmesi için 10 dakika beklemeden öbür slot ile bi yenisini yaratıyosunuz.

Model yatak 2 gilda star istiyor kullanabilmek için. Bu 2 gildayı da yolda iki yeşil quest yaparak (sadece konuşma içeren questler) karşılıyosunuz basitçe.

Benim tavsiyem karakterleri Haranya/Harani olarak yaratmanız çünkü başlangıçtan model evdeki yatağa kadar olan süreçte en basit ve dolanmadan/daha kısa yoldan ulaşmak mümkün oluyor bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben east teyim. East ten alıcam west kıyılarına götürücem, orada nuian karaktere gemiyi verebilirmiyim ? Sonra tekrar npc nin yanında tekrar (guardlar var malum) harani karaktere vericem onunla teslim edicem.. Dolayısıyla karşı kıtaya teslim etmiş olucam.. Aslında böyle zahmete girmeye gerek yok belki ama cinderstone da peace 3 günde bir oluyor ve hep gece yarısına denk geliyor nedense..
Sosyal ağlarda paylaş

Gemiyi teslim etmenin bi anlamı olmaz da sadece senin gördüğün bir yere atar ve öbürüyle alırsan paketi teslim edersin. Craft edene giden para birine gider, teslim edene giden para öbürüne gider ikisi de cebinde kalmış olur ama pratikte uygulaması sıkıntı olabilir :)

Ha ama gold dışında diğer şeylerden (charcoal, rock salt vs) bişe gelir mi onu bilemiyorum işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yaparsam gilda için yaparım.. Crafter ile teslim ederim yine yani.
Packleri bir yere bırakmak sıkıntı olur , birisi görür falan. Gemiyi teslim edebilseydim iyi olurdu, limana nuian biriyle getirince herhaled saldıramazlar... neyse ugrasmaya gerek yok.. ya da garantiye almak icin yeni acacagim nuian ı patron yapıp orada bir land bulup malzemeyi oraya koymak falan daha iyi olur ama gereksiz ugras..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...