Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baba oldum :)

Pasha

Öne çıkan mesajlar

blackhavvk said:

KuddusiMavra said:

Pasha said:

10/10/14'de oglumuz Berk uzun bi bekleyis ve dogumdan sonra nihayet dogdu :)

Doguma girmek, onu ilk kez kucagima almak tarif edilemeyecek kadar guzel bi duyguydu, bi anda hayatta butun oncelikleri degisiyo insanin. Cok klise olacak ama herkesin mutlaka tatmasi gereken bi duyguymus.

Sevincimi ve heyecanimi sizlerle paylasmak istedim, bi kac resmini ekliyorum tosunumun :)

Tosun pasa

maşallah.
allah acısını göstermesin.
sağlıklı, mutlu, uzun ömürlü olsun.
şansı bol olsun.
tabi parası da olsun ite köpeğe muhtaç olmayacak şekilde
vatanına, milletine faydalı olsun.
size de hayırlı olsun.
bu arada bu fotoğrafları paylaşırken maşallah ekle fotoğrafların bir tarafına...dine inanmam ama bu negatif enerji olayına inanırım. bu tavsiyemi dinlemeni umuyorum.
sevgiler.

abi nazar anti nazar muhabbetinin taa ilk türklerin şaman inanışına dayandığını duymuştum.at nalı falan oradan geliyormuş hatta.

+ tebrikler, allah analı babalı vatanına milletine ümmetine faydalı bir evlat olmayı nasip etsin.hayırlı evlat olur inşallah

Enerji ile alakali , bir yere odaklanmakla olusan fln. . O nazar boncugu denen seyde iste dikkat dagitici oldugu icin var. Inanmakla alakasi yok, bilimsel mi bilmem ama gercek. Depremden once kopeklerin havlamasi ornek verebiliriz. Benzer vir olayada sahit oldum
Sosyal ağlarda paylaş

oho nazar inanci insanlikla yasittir. bilinen ilk ornekleri de haliyle ilk yazinin ciktigi sumerlilere kadar dayanir.akliniza gelen her medeniyetin kendine ozgu tilsimi nazar boncugu duasi bilmemnesi var.hatta gunumuzde bile muslumaniz..en az sumerliler kadar tilsim buyu muska kullaniyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Aman nazar değmesin çok güzel çocukmuş.

ZİRVEYE az kalmış, bir bebeğin EN şirin en sevilesi zamankarı 18 ay civarıdır bak unutma, her hafta daha da sevimli olur, ama bi an var ÇAT diye bebekten çocuğa evriir ve sevginin de türü değişmeye başlar. Azalmaz ama bebek sever gibi sevemezsin artık, bir süre sonra sevdirmez de zaten. Otur tartışalım, oynayalım, bir sen bir ben demeye başlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...