Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baba oldum :)

Pasha

Öne çıkan mesajlar

her deyimi, söz öbeğini kelime manasında anlamamak gerekir. bazı kalıplar kültürel olarak yerleşirler, kullanmak için illa dini hassasiyetler taşımanıza gerek yok. ingilizce konuşan bir ateistin de ''jesus christ'' dediğini duyabilirsiniz.
kültürel kalıplar bunlar bir anlamı olması gerekmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Pasha said:

10/10/14'de oglumuz Berk uzun bi bekleyis ve dogumdan sonra nihayet dogdu :)

Doguma girmek, onu ilk kez kucagima almak tarif edilemeyecek kadar guzel bi duyguydu, bi anda hayatta butun oncelikleri degisiyo insanin. Cok klise olacak ama herkesin mutlaka tatmasi gereken bi duyguymus.

Sevincimi ve heyecanimi sizlerle paylasmak istedim, bi kac resmini ekliyorum tosunumun :)

Tosun pasa

maşallah.
allah acısını göstermesin.
sağlıklı, mutlu, uzun ömürlü olsun.
şansı bol olsun.
tabi parası da olsun ite köpeğe muhtaç olmayacak şekilde
vatanına, milletine faydalı olsun.
size de hayırlı olsun.
bu arada bu fotoğrafları paylaşırken maşallah ekle fotoğrafların bir tarafına...dine inanmam ama bu negatif enerji olayına inanırım. bu tavsiyemi dinlemeni umuyorum.
sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

çok tatlı görünüyor. doyasıya güçlensin, onurlu başarıları olsun, sevginin saflığı iyi büyüsün. Varlığına yakışan bir hayatı olsun. Bu dünyanın süper güçlü ve iyi niyetli mert insanlara ihtiyacı var. Onlardan biri olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Pasha said:

10/10/14'de oglumuz Berk uzun bi bekleyis ve dogumdan sonra nihayet dogdu :)

Doguma girmek, onu ilk kez kucagima almak tarif edilemeyecek kadar guzel bi duyguydu, bi anda hayatta butun oncelikleri degisiyo insanin. Cok klise olacak ama herkesin mutlaka tatmasi gereken bi duyguymus.

Sevincimi ve heyecanimi sizlerle paylasmak istedim, bi kac resmini ekliyorum tosunumun :)

Tosun pasa

maşallah.
allah acısını göstermesin.
sağlıklı, mutlu, uzun ömürlü olsun.
şansı bol olsun.
tabi parası da olsun ite köpeğe muhtaç olmayacak şekilde
vatanına, milletine faydalı olsun.
size de hayırlı olsun.
bu arada bu fotoğrafları paylaşırken maşallah ekle fotoğrafların bir tarafına...dine inanmam ama bu negatif enerji olayına inanırım. bu tavsiyemi dinlemeni umuyorum.
sevgiler.

abi nazar anti nazar muhabbetinin taa ilk türklerin şaman inanışına dayandığını duymuştum.at nalı falan oradan geliyormuş hatta.

+ tebrikler, allah analı babalı vatanına milletine ümmetine faydalı bir evlat olmayı nasip etsin.hayırlı evlat olur inşallah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...