Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dunyanin en komik davasinin tanigiyim.

swod

Öne çıkan mesajlar

gecen gun bir arkadasimla baska bir arkadasimizin partisine gittik. ben benimle gelen arkadasi ortamdakilerle tanistirdim. ilerleyen saatlerde oradan bir baska arkadasim, ben ve benimle gelen arkadasim sohbete basladik. bu benimle gelen arkadasim biraz agzina ne gelirse diyen bir tip ve bu yeni tanistigi adama sohbetin ortasinda kufur etti. kufuru yiyen arkadasim avukat ve bu adama bana hakaret ettin diye dava acmis beni de tanik olarak yazmis. aradim yapma, etme dedim, cocuk musunuz dedim ama dinlemedi. ikisi de arkadasim. dava acilirsa ne derim orada bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

arkadaşın avukat değil gizli işsiz olduğu için öyle yapmıştır.
ya da yeni mezun, dava olsa da açsaq diye geziodur

yuzune bunlari da diyemiyorum ne yaparsin arkadasim ama evet yeni mezun ve sanirim bos oturmaktan yapiyor sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

hakimin karşısında gülerek ifade ver. dava düşer. benzeri başıma geldi ondan biliyorum.
hakim hehe olm manyak mısın öpüşün barışın kafasına giriyor.

oyle yapmayi dusunuyorum zaten cunku gercekten cok komik ne denirki orada!
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Burda doğru olan gerçeği anlatmakta, ama bence hangi arkadaşını daha çok seviyorsan onun tarafını tut.

Dava edende hödükmüş. İlişğini kes.

ben dogrudan bu isin icinde olmak istemedigimi ikisinin de arkadasim oldugunu ve bu komik olayin icerisinde olmak istemedigimi soylemeyi dusunuyorum acikcasi. gercekten cok komik. cocukca!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...