Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batının Ahlaksızlığı!

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

http://img.hurriyet.com.tr/_np/9096/26229096.jpg
http://www.hurriyet.com.tr/dunya/27329971.asp?scenario_id=EnCokOkunanlar&action=EnCokOkunanlar&label=Click&widget_id=2854156394023448
said:
ABD’de Louisiana eyaletine bağlı New Orleans kentinin Kenner kasabasında, Destrehan Lisesi’nde çalışan Rachell Respess (24) ile Shelley Dufresne (32) adlı İngilizce öğretmenleri, adı açıklanmayan 16 yaşındaki öğrenci ile grup seks yapmakla suçlanıyor.

İlişkinin, reşit olmayan gencin arkadaşlarına hava atmak için olayı anlatması üzerine ortaya çıktı.

17 YIL HAPİS ALABİLİRLER
Okuldan uzaklaştırılan öğretmenler, çocuğa cinsel taciz ve uygunsuz davranışlarda bulunma, reşit olmayan kişinin güvenliğini tehlikeye sokma ve görevlerini kötüye kullanma suçlamaları ile gözaltına alındı. Yargılanmak üzere şimdilik kefalet karşılığında serbest bırakılan öğretmenler suçlu bulunurlarsa, her biri 17 yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilecek.

ulan bu da insan biz de insanız, bunun 3 kulağı mı var arkadaş nedir yani bu ülke ayrımcılığı!!1
ikisine birden de gerek yok, soldaki bana tecavüz etse üstüne ben kıza kefalet öderim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

vivavale said:

la tatar git bi yerde 31 çek. abazalıktan kırılıyosun panpa.

yokluk varsa iban ver 250 TL ateşleyeyim.

Sende mi Brütüs!! ulan gazete haberi koymasak dünyadan habarınız olmayacak, teşekkür etcekleri yerde geyik yapıyler dahada

ahahah bebeyims şakacıktan. bak 250 TL duj içinde
Sosyal ağlarda paylaş

lisede matematik hocası kanaat notumu sırf Çubuklu olduğum için zayıf verip bırakmıştı beni matden.daha önceki çalıştığı okul çubuk endüstri meslek lisesiymiş(ne yaptıysa artık bizimkiler) hatta bu bayram öğrendim ki onu döven çoçuk okuldan ayrılamasına ve çubuklulardan nefret etmesine sebep olan uzakdan akrabammış asda.tesadüf random gelişen sohbet sırasında öğrendim.taşlar 20 sene sonra oturdu..
nerde hoca ile grup seks nerde!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...