Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iphone 4s mi 5s mi

Rerore

Öne çıkan mesajlar

yanılmıyorsam sadece plus'ta şikayet/bükülme olmuştu.

4s kullanıyorum ve kasılmalar var yer yer. eğer 4s'e geçersen 4 kullandığından dolayı rahatlamış hissedersin fakat kısa vadeli olur. 5s'e boyut olarak çok önyargılı yaklaşıyordum ama plus ve 6'yı yakından inceleme fırsatı bulunca 5s üzerindeki önyargım gitti. fiyat - performans açısından da iyi sıraya yükseliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

6 eğilmiyorsa 6 alayım
deneyen?

edit: http://www.consumerreports.org/cro/news/2014/09/consumer-reports-tests-iphone-6-bendgate/index.htm

Cok gereksiz suan 6 bildigin ara model olcak yukarda onerdigim alis cizgisini takip edin derim
Paraniza deger veriyorsaniz
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

5s boyut olarak bana daha mantıklı geliyor. Esas soru şu; daha uyguna stabil çalışıp(mevcut HTC kafasına göre resetlenip duruyor) bataryası yoğun kullanımda bayılıp gitmeyecek android telefon var mı? Arada yandex tarfik ve navi çalıştırsın, rehberime google drive erişimi olsun kâfi. Günde min 1 saatlik tel görüşmem oluyor, ebay'de de açık arttırma takip ediyorum. Asus zenfone 5 falan bile baktım ama bataryası sorunlu diye okudum : Tip çok önemli değil, zaten atölyede falan pis ve metal talaşlı ellerle kullanılacak ara ara :P 5s alırsam otterbox içine sokucam tabi.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...