Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD release server / guild önerisi

Edriel

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

ne varmış önemli bişi varmı dungeon vs

1 dungeon var; ubrs
talentler değişiyor.
statlar değişiyor.
reforge/hit/expertise kalkıyor.
25m hc raidler kalkıyor, yerine 20m mystic raidler geliyor.

ilk aklıma gelen önemli şeyler bunlar.

@lunatari

vanilla dungeon, işte remake falan bişeyler yaptılar.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

kermit said:

ne varmış önemli bişi varmı dungeon vs

1 dungeon var; ubrs
talentler değişiyor.
statlar değişiyor.
reforge/hit/expertise kalkıyor.
25m hc raidler kalkıyor, yerine 20m mystic raidler geliyor.

ilk aklıma gelen önemli şeyler bunlar.

@lunatari

vanilla dungeon, işte remake falan bişeyler yaptılar.

teşkür canım
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

UBRS de 10 kişiyle magisters robe farmlardık vay anasını. Hiç bi zaman da düşmemişti.

Daha eskiden 15 kişi ile giriliyordu :) aslında sınır yoktu 15 kişiye kadar sokabiliyordun sonra patch la stratholme 5 ubrs 10 kişi ile sınırlandı yanlışım yoksa.

Şimdi eski vanilla oyuncuları ubrs de en zor düşen şeyin item olduğunu söylemesin.

Onxy blood başında kavga etmeyen yok mu ?

Abi o ne dert. 2-3 blood düşüyordu kaç kişi ninjalıyıp hemen çıkıyordu :) birde hound vardı dev gibi onun derisi için ne dramalar dönerdi ya..
Sosyal ağlarda paylaş

310 skill istiyordu o boss'dan düşen silah giyince +10 veriyordu evet. Şimdi o silah benim eski karakterde varmış ama pasif olmuş.

Scholomance de aynen 10 kişi raid olarak giriyorduk fakat eziyet çektirirdi adam bulmak ayrı item kaptırmak ayrı idi.

Peki strat scarlette dönen dramalar nasıldı right orb yüzünden :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bide sholo da alchemy lab işkencesi vardı. Yok öyle kafana göre flask spam ahuahuhussas. enchant recipe lar için farm kasmak ayrı mesele. sholo strat ta çok yeni yetme yetim mageler-priler heba oldu. ama o kadar wipe a eeh başlarım diyip çıkan adam azdır ha..bir şekilde sonuna kadar aynı grup giderdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Çünki grup bulmak zordu. saatlerce spawmlardık işte healer veya mage vs.vs. Kimse benim loota ortak olmasın diye raid lider olarak kendi classımızıda almazdı dimi :)

O flaskları içmeye kıyamazdık :D flask alacam diye saatlerce arcane crystal arardım yada golden pearl :D

Sonradan essence of air olayını keşfettim mage oynuyordum. Çekiyordum 6 tane kes babam kes ne para kırdım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...