Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD release server / guild önerisi

Edriel

Öne çıkan mesajlar

level 60 olunca hemen mount alamıyordun hatta mount alamayan bile çok vardı. Para çıksın diye Azshara da 3-4 gün dreamfoil farmladıydım.
İlk oyuna başlarken hemen 60 olmalıyız gibi bir derdimiz yoktu. Yavaş yavaş oynardık. Sürekli barrens a gider horde bulup kesmeye çalışırdık. Sonra 60 ın biri gelip hepimizi keserdi. 60 görünce bile şaşırırdık.
En kötü anım da o zaman realmda baron mount kimsede yoktu. İlk kez düştüğü partide bende vardım 2. olarak kaybettiydim. Ona çok üzüldüğümü hatırlıyorum komediye bak ya haha.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

level 60 olunca hemen mount alamıyordun hatta mount alamayan bile çok vardı. Para çıksın diye Azshara da 3-4 gün dreamfoil farmladıydım.
İlk oyuna başlarken hemen 60 olmalıyız gibi bir derdimiz yoktu. Yavaş yavaş oynardık. Sürekli barrens a gider horde bulup kesmeye çalışırdık. Sonra 60 ın biri gelip hepimizi keserdi. 60 görünce bile şaşırırdık.
En kötü anım da o zaman realmda baron mount kimsede yoktu. İlk kez düştüğü partide bende vardım 2. olarak kaybettiydim. Ona çok üzüldüğümü hatırlıyorum komediye bak ya haha.

Biz Krol blade düşürdük birde eye of shadow. Bu winterspring de eliteleri kesiyorduk 2 frost mage taktik bulmuştuk. Millet 5 man kesiyordu biz 2 mage.

Hemen sattık bana epix binek aldık darklight ile :) invadoria da oynuyordu kendisi. Yakın arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...