Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Du bi de yazayim. Oglen 1 e kadar uyudum. Sonra ise gittim. Ortakla hep benim arabayla gidiyoruz seninkiyle gitmiyoruz sorununu tatliya bagladik. Kbb a gittim oradan. Faranjit olmusum sprey verdi. Sonra folkartin altindaki dodicide muhasebecimizle toplanti yaptik. Sohbetin sonunda zam yaptigini belirtti fiyata. Tam bir kerkenez cunku. Oradan da merak ettik bu folkarttaki gym e bakalim diye gezdik. Icerideki k/e orani 1.2... gibiydi. Basketbol sahasi var. Tesis bok gibi ama, 200 kisiye 10 kisilik restroom 3 kisilik sauna buhar var. Havuzu yetersiz ve steril degil. Yeni spa yapacaklarmis mart gibi. Yillik 4.3k fiyati bu arada. Anca evin oradaysa mantikli. Izmir icin yuksek bu arada fiyat. Neyse oradan spaya gectim. Terledim biraz faranjite iyi geldi. Sonra terlemenin bokunu cikartinca daha kotu oldum. 2 tane kiz yeni uye olmus anira anira guluyorlardi etrafta gicik oldum. Sonra eve geldim. 45mt ye gps li sim kartli, yuksek verimli odaklanma ile el bombasi atan kucuk moduler bir el mancinigi yapsam nasil olur acaba diye dusundum. Sonra baya hosuma gidince fikir arkadasim cem i arayip ona anlattim. Kufur etti telefonu kapatti. Uyuyormus ondan. Sonra bir melisa cayi ictim uykum gelmedi simdi de mal mal bunlari yaziyorum. Evet.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

chrome said:

Uyuyamiyorum abi. Uyku sorunum var.

Hepimizin var. Hala ayaktayim, sabah 8'de kalkip ise gidicem mesela.

Bi de allaskina birader, 1'e kadar uyuyup sonra uyku sorunum var uyuyamiyorum diyosan sikinti biraz belli gibi be. Ne dersin?

Ben 5 senedir bu sorunla cebellesiyorum abi. Uyku sorunu dedigim yatma saati sorunu esasen. Default uyku saatim 5 benim. Ne yaptiysam degismiyor. Hap cay uykusuz kal hepsini denedim 3 gun sonra yine 5 i goruyorum. Anlatamam yasaman lazim. En son 3 gun 2 ser saat uyudum 9 da uyanayim diye. Grip oldum bunyem zayif dustu
Sosyal ağlarda paylaş

Kralini yasadim, haliyle diyebilirim ki 2-3gunde degismiyo. Yasam seklin degisirse degisiyo.

Gece oturup forumda dolanmak degil mesela cozumu. Uykunu kaciran etkenlerin en basinda oglene kadar uyumak ve gece bi saatten sonra ekran basinda oturmak geliyo. Mavi isik yedigin surece uykusuzluktan gebersen de kalkip yatmiyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Olmuyor iste olm. Sag dizde meniskus var spor yapamiyorum adamakilli. Kitap desen her yerde beton zemin mekanigi japonca turkce sozluk birim fiyat analizi diye kitap var. Kitap okumayi da sevmiyorum zaten yatarken ellerim falan uyusuyor. Kaldi ki onlari da denedim. Bir gece sabaha kadar isi pompasi kataloglarini okudum uyuyamadim lan. Spor desen yaptikca uykusu aciliyor insanin. Keske oyle duzelse.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...