Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

DRaGoN_SLaYeR said:

Kafkasya'da bi akrabam, babasının gönül rızasını aldıktan sonra adettendir diye halıya sarıp kızı kaçırıyor, 2. kat balkondan düşürüyolar, kızın kol bacak kırık, benim akrabayı da kızın babası fellik fellik arıyor vuracam diye. 5-6 sene önceydi tabii. Bu da böyle bir anımdır.

Hohobhahaahahahaahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Yatmadan bir tinder a bakayim dedim. Arkadasimin kiz arkadasini gordum lan :( soylesem bir turlu soylemesem bir turlu. Ha diyeceksiniz tinder da ne isin var? Bakiyordum oyle...

like lasaydın bakalım ne yapacak hanfendi. ben olsam söylerdim bu arada. hatta o an mesaj atardım. zira benzerini yapmışlığım var.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

chrome said:

Yatmadan bir tinder a bakayim dedim. Arkadasimin kiz arkadasini gordum lan :( soylesem bir turlu soylemesem bir turlu. Ha diyeceksiniz tinder da ne isin var? Bakiyordum oyle...

like lasaydın bakalım ne yapacak hanfendi. ben olsam söylerdim bu arada. hatta o an mesaj atardım. zira benzerini yapmışlığım var.

söylemeyen ne olsun. chrome git hemen yetiştir. öyle kız arkadaş olmaz olsun!!!
Sosyal ağlarda paylaş

anlaştığınız ücretin dışında kafasında bi ücret belirten, sonra o ücretide siktiredip para vermeyeceğim diyen bi adama naparsınız ?
verilen işler yapılmış, sıkıntı yok. mail kayıtları falanda var. freelance iş tabi sözleşme vs yok bi bok.
çok kalabalıklar bu arada dayak yerim bişi yaparsam.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

anlaştığınız ücretin dışında kafasında bi ücret belirten, sonra o ücretide siktiredip para vermeyeceğim diyen bi adama naparsınız ?
verilen işler yapılmış, sıkıntı yok. mail kayıtları falanda var. freelance iş tabi sözleşme vs yok bi bok.

eşin dostun yoksa işi sabote et sizin fare görmüşlüğünüz kadar benim kedi silkmişliğim var de.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

"para almadan iş teslim etmeme" dersi gibi olmuş tam. zira böyle davranan sınırsız hıyar var piyasada.

geçmiş olsun abi =/
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

dava aç en kötü. mail kayıtları da var diyorsun. aranızda aslında bir sözleşme var ancak yazılı değil. sen işi yapıp teslim etmekle yükümlüsün onlar işin karşılığı ücreti vermekle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...