Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

filtreli makina ise zamanlayıcısını kursan da o kahve öyle gece açıkta kalırsa bayatlar, kokusu aroması azalır. kapsüllü makina alman lazım.

nescafenin dolce gusto mu ne, o serisi süper ya. ama onlarda da timer yok. olsun. benim timer derdim yok gerçi. d.günüm de gelio. bilin istedim asjkldklasj
Sosyal ağlarda paylaş

Hem ayrıca;

If the idea of messing around with capsules or coffee beans is too much to cope with in the morning, you can't go wrong with a filter coffee machine. Morphy Richards's Accents coffee maker is simple to use, makes up to 12 cups and keeps the pot warm for several hours. It also has a timer function, so you can set it to greet you with a cup the instant you step out of bed.

demişler demek ki bayatlamaz :D

Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Evden çalışan tüm insanlardan nefret ediyorum.

Hepsinin maaşının %0.5'ini bana vermesi lazım bence.

Bir gün evden çalışırsam köpek alıcam mesela, vatana millete bir hayrım dokunacak. Belki insan da alabilirim.

Ben ister evden, ister ofisten çalışabiliyorum ama sahaya adam lazımsa dolanmam gerekiyor arada bir :3

Yeni ofisim çogzel ama ev en iyi ya çıkacağım 4 gibi sıkıldım sdf

tamam vurmayın ölürüm köşede ben
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Ben ister evden, ister ofisten çalışabiliyorum ama sahaya adam lazımsa dolanmam gerekiyor arada bir :3

Yeni ofisim çogzel ama ev en iyi ya çıkacağım 4 gibi sıkıldım sdf

tamam vurmayın ölürüm köşede ben

şş sen patron değil misin? bizlerden işe alsana birilerini. mesela bana 7k versen aylık yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Valla şuan patron muyum ırgat mıyım belli değil. Şirket evliliği gibi bişi yaptık ama bizim şirket sessiz ortak gibi duracak anladığım kadarıyla

Ha her türlü suyunu çıkarıp posanı köşeye bırakırdım 7k maaş vermem için sana ^_^

sen 7k ver, ben ırgat gibi çalışırım ya np. zaten öyle parayı oturan adama vermezler. niye versinler. verirler mi? versen ya? kljdasklj
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...