Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Sene gecensene, esim yeni mudurunden dert yaniyo hemen her gun. Bi yerde "dayanamadim duzelttim toplantida onu oyle degil de soyle yapsak ya diye, olur dedi, sonra da geldi gitti 10 kere tesekkur etti tesekkurler bana bunu gosterdigin icin, fikrini soyledigin icin diyerek" dedi, taa o zaman dedim ki "gayet hazimsiz bi tipe benziyo, acisini cikarir bunun".

Bugun olmus dedigim, performans gorusmesi sonucunda doldurulan 10 maddelik formun 2'sinde kotu olan sikki isaretlemis dingil. Gerekce olarak ustleriyle tartismasi ve bas kaldirma demis. Sonuc olarak overall'da performansi dusuk cikiyo hatunun ve bonus alamiyo bu yil.

Tam boyle habersiz dovup "sonra neden dayak yedin biliyo musun?" diye sorulacak tip...
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Sene gecensene, esim yeni mudurunden dert yaniyo hemen her gun. Bi yerde "dayanamadim duzelttim toplantida onu oyle degil de soyle yapsak ya diye, olur dedi, sonra da geldi gitti 10 kere tesekkur etti tesekkurler bana bunu gosterdigin icin, fikrini soyledigin icin diyerek" dedi, taa o zaman dedim ki "gayet hazimsiz bi tipe benziyo, acisini cikarir bunun".

Bugun olmus dedigim, performans gorusmesi sonucunda doldurulan 10 maddelik formun 2'sinde kotu olan sikki isaretlemis dingil. Gerekce olarak ustleriyle tartismasi ve bas kaldirma demis. Sonuc olarak overall'da performansi dusuk cikiyo hatunun ve bonus alamiyo bu yil.

Tam boyle habersiz dovup "sonra neden dayak yedin biliyo musun?" diye sorulacak tip...

keske ingilizcede islak odunla dovmek diye bisey olsa. ekmegiyle oynamis resmen ibne
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayarı yaptırayım diye çıktığım yoldan, msi alayım artık ya eskidi nasıl olsa, uu alienware e geçeyim msi bok, tamam lan tamam masaüstü en mantıklısı biliyorum, ya yok bendeki alet iyi zaten tamir edilir kullanırım, e o zaman ps4 le bi curved lg çakayıma kadar çıkıp,

subway sandviç söyleyip, eve doğru yollanıyorum.

abv.
Sosyal ağlarda paylaş

Tükenmişlik sendromu mu desem burn out mu desem her neyse ondan yaşıyorum. Bugün direktörüm niye bizimle sosyalleşmiyorsun dedi (dışarıda program yapıyorlardı ben gelmek istemiyorum dedim) bütün gün aynı işyerindeyiz yeterince sosyalleştiğimizi düşünüyorum, zorunlu değilsek ben katılmak istemiyorum dedim, masada 1-2 dk sessizlik oldu. Napsam bilemiyorum lan, sürekli çakıyorum insanlara. Dün de biri arkama geldi bir şey sormaya linkedin deydim ooo iş mi bakıyorsun dedi, arkamda durup ekranıma bakmazsanız sevinirim dedim. (Benden üst level) . Manyağa çıkacak adım aq. Akıl verin montla mı sıçayım kubar mı sarayım napayım. Edit: sıkıntım iş ile ilgili, özel hayatımda sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...