Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kalitesizleşme

Anhora

Öne çıkan mesajlar

deadwoll doğru söylüyor, benim de pantolon takıntım var, isterse 100 tane kot olsun,bir tanesine takılıyorum ve hergün onu giyiyorum, hal böyle olunca hırpalanıyor. en mantıklı olanı bir giydiğin şeyi ertesi gün giymemen. kot deliliğinden vazgeçtim artık ve normalde 6 ayda 1 kot alırdım,en son geçen sene aldım ve daha hiç bir şey olmadı, t-shirt ve sweatshirt lerde benim yanlış yıkamalarıma bağlı olarak küçülme harici pek bir şey olmadı, sadece beyaz olan t-shirt ve sweatshirt lerde çok terlediğimden ötürü koltuk altları berbat oluyor, o yüzden 2 ayda bir çöpe atmak zorunda kalıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

waikiki ilk senelerinde benetton'un bir tier altı kalitede ürünler çıkarıyordu türkiye'de. o zamanlar waikiki'den alınmış hala evde giydiğim tişörtlerim var, hala sapasağlam duruyorlar, sonra bir ara ekmek fırını gibi sürümden kazanma olayına döndüler, kullan at ürünlere yöneldiler resmen, mağaza açmaya kasmayıp otomatlardan kıyafet satsalar daha çok kar ederler, zaten kapısının önünden geçilmiyor içerideki müşteri kitlesinin kokusu burnuna çarpıyor klima havası içerideki havayı kapıdan dışarıya fışkırttığından
Sosyal ağlarda paylaş

Mc_Lovin said:

waikiki ilk senelerinde benetton'un bir tier altı kalitede ürünler çıkarıyordu türkiye'de. o zamanlar waikiki'den alınmış hala evde giydiğim tişörtlerim var, hala sapasağlam duruyorlar, sonra bir ara ekmek fırını gibi sürümden kazanma olayına döndüler, kullan at ürünlere yöneldiler resmen, mağaza açmaya kasmayıp otomatlardan kıyafet satsalar daha çok kar ederler, zaten kapısının önünden geçilmiyor içerideki müşteri kitlesinin kokusu burnuna çarpıyor klima havası içerideki havayı kapıdan dışarıya fışkırttığından

Akp'lileri aşağılayan binlerce post ya da entry okumuşumdur ama böylesini görmedim şerefsizim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mc_Lovin said:

Waikiki el değiştirdi, yabancı şirketken Türkler satın aldı sanırım, o arada kendini piyasada konumlandırması e hedefleri de değişti.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece giysiler degil ki her halt oyle..ya demode diyip yenisini alacaksin ya mal kendini imha edecek yenileyeceksin..

daha once de konusuldu..anneannemin 40 senelik amerikan yuvarlak buzdolaplarina benzeyen arcelik buzdolabi halen mukemmelen calisir -her yeri celiktendir.o arada aile efradi 3 evde 4 buzdolabi eskitmisizdir.

camasir bulasik makineleri de kolay bozulur..keza mikrodalgalar..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada quiksilver lafı geçmiş de 2009 sonunda bir parka almıştım hala taş ve giymekten bıktım. İçinde gerçek yün vardı şimdikilere bakıyorum 500 liraya parka satıyorlar ama içindeki yün kolpadan. Aynısından bulamıyorum maalesef.

Bir de hiç unutmam Adidas'ın Fireball diye bir ayakkabı modeli vardı. Hatta Euro 2000'de milli takımın günlük kullanım ayakkabısıydı. Lanet olası pabuç o kadar sağlamdı ki tam 5 yıl giydim ve en sonunda yenisini almak için parçaladım. Geçen sene bir Samba alayım dedim ayakkabı şu an perte yaklaştı. Yazık gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Trans said:

t-shirt ve sweatshirt lerde benim yanlış yıkamalarıma bağlı olarak küçülme harici pek bir şey olmadı, sadece beyaz olan t-shirt ve sweatshirt lerde çok terlediğimden ötürü koltuk altları berbat oluyor, o yüzden 2 ayda bir çöpe atmak zorunda kalıyorum.

şu bende de oluyordu, kullandıgın deodorantı değiştirmeni öneririm
Sosyal ağlarda paylaş

mesela ailem bana 2000 veya 2001 senesinde quiksilver dan hediye deniz şortu almıştı, üzerinden 13-14 sene geçti ve hala sapasağlam duruyor,ne renk atması var ne de başka bir şey,ki hala giyiyorum. 2 sene önce yine quiksilver'dan aldığım siyah şort ise 4 kere giyip ilk yıkamada rengini atınca değişim istemiştim, değişim yapmışlardı ve o da aynı şeyi yapınca direkt çöpe atmıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun planli eskitmeyle alakasi yok. Uretim yavas yavas cine kaymaya basladi onu gectim hemen hemen butun markalar fason uretime gecti. Beymen Club'dan aldigim ayakkabida cikan sorun yuzunden degisirdiklerinde icinde Kemal Tanca etiketi ciktiginda durumun vehametini o zaman anladim. (Urun/Model ayni ama ayakkabinin icinde Kemal Tanca yaziyor)

Daha cok kar icin merdiven alti kekelere uretim yaptirmaya devam edersek durum daha da kotuye gidecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...