Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem garipoğlu 10 sene sonra serbest

desertt

Öne çıkan mesajlar

kafasını kesmesinin sebebi kızın cesedinin gitar çantasına sığmaması, hacmen sığıyor ama şeklen sığmıyor, kesip gitar çantasına yerleştiriyor, çöp kutusuna atıyor, sonra kağıt toplayan birisi çantayı açıyor çöpteyken, bam! çığlık atmaya başlıyor adam çöp kutusunun orada
Sosyal ağlarda paylaş

Mc_Lovin said:

Grego said:

onetimebaby said:

16 yil yatiyor iste. Nolcakti ki?

bende diyorum insan kafa kesecek motivasyonu nereden bulabilir. nasıl bir öfke duyar da böyle bir eyleme kalkışabilir. al işte, o motivasyonu hazır geliyormuş. senin ek olarak sinirlenme gerek yokmuş. arkadaşın kafayı alalım, yanlar kalsın.

o aile ile ilgili bilmemesi gereken birşeyler öğrenmiştir/duymuştur/görmüştür eskaza o kız, ya öğrenince yatırıp kesti ya da konuştu ikna edemedi yatırıp kesti kızı

cem'in ağabeyi'nin cinayetten önce internetten kafa kesme videoları vesaire izlediği ortaya çıkmıştı dava sürecinde, kızın ailesinin avukatı televizyonda söylemişti

yarın kazayla birini ödlrüsem sonra panik olup cesetten kurtulmak icin kafasını kesip öle gizlesem işid video'su izledim diye müüebbet yiycem yani.

cocuğun motifi sorugulanır elbete bilmiyorum takip ettiğimn bir olay deildi ama abisi internetten video izlemişmiş demek komik biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

şu adamda cem adına nasıl bir lekedir ya

cem adı çok güzeldir abi

otlu boklu hiçbir olay cemle bağdaşmamıştır türk tarihinde

cem uzan bile insanların aklında güzel hatırlanır con artist bile olsa çünkü cemler dolandırıcılığı bile güzel alımlı bir şekilde yapar

eşşeoğlueşşek gitti kafa kesti cem adıyla

pislik
Sosyal ağlarda paylaş

ne gördüyse artık, sadece gördüğü için bir insanın kafasını kesmezsiniz. muhtemelen tehdit etmiş olabilir, hatırladığım kadarıyla kızın bir subayla cep telefonu yazışmaları falan da vardı o son dönemde galiba. sonra o subayın adı da geçmedi.

canice ve planlayarak öldürmek gayet mesaj içeriyor. bir anlık panikle yahut sakin kafayla yapılacak iş değil. 10 saniye de ayrılmıyor o kafa vücuttan. cesetten kurtulmak olsaydı amaç, kafasını akm nin arkasında çöpe bırakmazlardı. mesaj gitti bir yere de nereye bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...