Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

#deephouse denemeler falan filan

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Abi adam link vermeyi becerememiş altta biri düzeltmiş.

Trol serbest demiş sonra ilk postta kezbanlık yapmış.

Sayfasına gittim, en üsttekini tıkladım. Random mainstream trackın 2 dakkasını copy paste yap, BEN YAPTIM OLDU diye de imza at.

http://www.youtube.com/watch?v=1txVyyLkb6g

:)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

vocal seven biri olarak, yo4 de o vocal üzerindeki viji viji diye giden sesi kaldırsan daha iyi olurmuş.

yo5 pek bişey ifade etmedi cidden.

yo3 daha bir samimi

Farklı zevkten insanlara sunulan ritimler olarak düşün. Birisi muzlu pasta severken diğer çilekli sevebiliyor yada hiç sevmiyor vs.

Set haline getirip çalmaya başladığında ilk parça ortamda bulunan 30 kişinin hoşuna giderken 20 kişinin gitmeyebilir ve hep aynı tarz devam edersen o 20 kişi mahfolur vs vs gibi gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Abi adam link vermeyi becerememiş altta biri düzeltmiş.

Trol serbest demiş sonra ilk postta kezbanlık yapmış.

Sayfasına gittim, en üsttekini tıkladım. Random mainstream trackın 2 dakkasını copy paste yap, BEN YAPTIM OLDU diye de imza at.

http://www.youtube.com/watch?v=1txVyyLkb6g

:)

Bir programa atıp ikisini incelersen aynı olmadığını görürsün. Zaten sıfırdan şarkı yapmıyoruz var olanları daha da güzelleştirmeye calışıyoruz. Ekstra kendimizden bişeyler katıyoruz.

Gösterdiğin linkteki adamın yapmış olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

sdlfjsd adamın milyon dolarları var ama forumda yediği ayarın haddi hesabı yok lan

Ahahah kendimi terbiye ediyorum böyle şurda şunu söyleyen adamların hiç biri bu hafif eleştirileri gerçek hayatta suratıma yapamayacaklarını bildiğim için onlara güzel bir şans veriyorum aynı zamanda da kendimi terbiye ediyorum :)

Ne kadar güzel bir olay düşünsene kekolar beni eleştiriyor :) Ama sanallığın ötesine geçildiğinde başkan, patron, şampiyon, adamın dibi gibi sıfatlarla hitap ediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

neutrino said:

sdlfjsd adamın milyon dolarları var ama forumda yediği ayarın haddi hesabı yok lan

Ahahah kendimi terbiye ediyorum böyle şurda şunu söyleyen adamların hiç biri bu hafif eleştirileri gerçek hayatta suratıma yapamayacaklarını bildiğim için onlara güzel bir şans veriyorum aynı zamanda da kendimi terbiye ediyorum :)

Ne kadar güzel bir olay düşünsene kekolar beni eleştiriyor :) Ama sanallığın ötesine geçildiğinde başkan, patron, şampiyon, adamın dibi gibi sıfatlarla hitap ediyorlar.

yoo gayet de yaparlar bence, senin parana mı ihtiyaçları var lan sanki burdakilerin?

Herkesi xunn gibi karın yapabileceğini zannetme bence, en başta black-ice'a ayıp olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Farklı zevkten insanlara sunulan ritimler olarak düşün. Birisi muzlu pasta severken diğer çilekli sevebiliyor yada hiç sevmiyor vs.

Set haline getirip çalmaya başladığında ilk parça ortamda bulunan 30 kişinin hoşuna giderken 20 kişinin gitmeyebilir ve hep aynı tarz devam edersen o 20 kişi mahfolur vs vs gibi gibi

olabilir abi bişey demedim zaten.

gerçi benim dinlemeyi sevdiğim tarz deep house değil pek dediğim gibi vocal (vocal trance aslında). ondan ben yabancılamış olabilirim.

vocal trance yaparsan onu da dinleriz ama tabii
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Sequo said:

neutrino said:

yoo gayet de yaparlar bence, senin parana mı ihtiyaçları var lan sanki burdakilerin?

Herkesi xunn gibi karın yapabileceğini zannetme bence, en başta black-ice'a ayıp olur.

Mesela 'lan' dedin ya gerçek hayatta diyemiyorsun bundan bahsettim. Kedi gibi oturuyorsun. Anlamışsındır inşallah :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

neutrino said:

Sequo said:

neutrino said:

Mesela 'lan' dedin ya gerçek hayatta diyemiyorsun bundan bahsettim. Kedi gibi oturuyorsun. Anlamışsındır inşallah :)

uşaklarına arabalarınla ezdiriyor musun? neden diyemesin?

edit: alıntıda sıçmışım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...