Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

1 farm house ve 4 evle napıyorsun ki? evlerin yerine scarecrow diksen daha faydalı olur bence.

gold kasmak da imkanlara bağlı eğer farm cart ın varsa başka, sadece eşek varsa başka sonuçlar çıkar.

100 gold kasmak 5-10 saat alabilir tek pack taşıyarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Fili said:

1 farm house ve 4 evle napıyorsun ki? evlerin yerine scarecrow diksen daha faydalı olur bence.

gold kasmak da imkanlara bağlı eğer farm cart ın varsa başka, sadece eşek varsa başka sonuçlar çıkar.

100 gold kasmak 5-10 saat alabilir tek pack taşıyarak.

Uyku sersemliği ters yazmışım 2 large 2 small farm ve 1 medium house var yani olcak
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

Auroria 'da oynayan var mi. neler lazim oluyor o patchle neleri biriktirelim ne yapalim. varsa bi bilen anlatsin az.

Birsey lazim degil, archeum loglarla birlikte farm wagon ve gliderlar falan gelicek. Onun icin thunderstruck duserse loga cevirmeyin.

Onun disinda 500 gildalik eve kasiyorum ben Auroria acilinca guzel bir yere atayim diye
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

off 500 gilda hemde weste cok zor benim icin.

sadece dailyleri yapınca günde 20 gilda geliyor.

5 blue salt, 1 arena, 2 cinderstone rift, 3+3+3 SM/BC/HF, 3 Farmer's Workstation questlerinden

en azından 300 gilda çok rahat yapılır auroria kadar. daha önce birikmiş gilda varsa zaten 500 gilda kolay
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler şimdi benim arkadasta merchant ship var, bende de 24x24 farm house ve 2 tane 16x16 var. Sürekli üzüm ve bay leaf topluyorum. Efektif farming ve trade hakkında bana bilgi verebilcek varmı. Ne ekmeye devam ediyim mesela, thunderstuck için hangi ağacı ekeyim falan filan. Bide fishingde para var mı? En çok fishing cezbediyo beni ff14 te de fishing takilirdim
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi bu ne ya bu ne allasen ya:

http://i.imgur.com/yvq1Rst.png

yani ben böyle saçma bişey görmedim. her 10 loginin 6-7'sinde böyle oluyor, böyle oyun mu oynanır hıamına

abi şu sorun çoğunluğun önerdiğinin aksi yöntemiyle çözüldü. herkes dx9'a al büyük oranda gidiyor problem diyordu, ben zaten dx9'dum, dx11'e aldım çözüldü lelel
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

He direkt onu düşündüm tabi kafadan bir laz uşağı olarak ama kıyamadım mala... Hayır questi yapim de yükü alsınlar lazım değil diyecem ama bunu anlatana kadar keserler :D

biz hep öyle yaptık, zaten liman girişinde suyun içinde invis bekliyorlar pusmuş kolay kolay giremezsin. Yaklaşınca quest olmuş sayılıyor. Biraz daha yaklaşınca pusular başlıyor.

Eğer açık denizde yakalanmazsan korsanlara vs. gidersin rahat, gidince ölürsün asdfdsa

Malı gözden çıkar. Çok zor teslim etmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Malı geri dönebilsem kendi topraklarımda teslim ederim zaten zorlamam ordakini de, çok da problem değil hayrını görsünler keserlerse de :)

Bi de bi soru sorayım madem,

alt karakterle ikinci bir farm sahibi olmak sadece 16x16 olan için geçerli midir? alt karakterdeki 8x8 farmın kimseye faydası yok mudur? koysan koyulmuyo satsan satılmıyo da :)
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Malı geri dönebilsem kendi topraklarımda teslim ederim zaten zorlamam ordakini de, çok da problem değil hayrını görsünler keserlerse de :)

Bi de bi soru sorayım madem,

alt karakterle ikinci bir farm sahibi olmak sadece 16x16 olan için geçerli midir? alt karakterdeki 8x8 farmın kimseye faydası yok mudur? koysan koyulmuyo satsan satılmıyo da :)

Nebedeyim harpoon clipper var, gideriz birlikte. Malı teslim edemezsin ama çok da dert değil. Darkrider ı da ben götürdüm asdsad

Oyundaki nickim de Fili ulaşırsan yardımcı olurum. Batı tarafındayız biz bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...