Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL 1. Hafta: Galatasaray - Anderlecht | 16.09.2014 21.45 @StarTV

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

melo mactan sonra uclu cektirmis ehauehaueh.

scorch said:

anderlet şu oyunla arsenali de galatasarayıda evinde sahadan siler sdfs.

2. anderlet at fava bekle.
arsenal tecrubeli ekip. anderlecht cok hata yapiyordu, hatta o kadar cok hata yapti ki, galatasaray bile odetebildi dakka 90'da artik. arsenal bu hatalari affetmez, oturmus bir takimdan bahsediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

Burak'ın bu golde saygı gerektiren en ufak bir katkısı yok.

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120508204306/glee/images/d/da/Omg..gif

Hakikaten bunu mu dedin? Golü Burak attı maçı çevirdi, nasıl katkısı yok? başka tarafa bakarken ensesine çarpsa bile doğru zamanda doğru yerde olduğu için katkısı büyüktür. Çok da güzet attı KRAL.

Günün sorusu: kendi forveti gol atınca üzülen taraftara ne denir?
Sosyal ağlarda paylaş

sneijderin pasına yaptıgı kosuya golu atsaydı kral attı derdik cunku pas guzel de olsa burak saga acılmadan o kosuyu yapmadan o pas cıkamaz bi anlamı yok orda driving force buraktır. ama gol olan pozisyonda burak orda olmasa diger forvet olacak orta sahadan biri olacak. biri olacak. ya direk diksen carptırıp gol olacak pozisyonda burak attı diye burak mı ovulur. gol %100 cejunun golu. ve burak golden sonra cejuya gitmedi bile tribune yuzuk opuyodu mesela ona da cıldıracaktım.

Dunku macta yine cıldırttı. ya pandev kosu yapıyo adam pandevin ustune kosuyo. her pozisyona geleni daraltıyo. pas opsiyonu hic yaratmıyo sadece el havada surekli ileri kosmaya hazır bekliyo. orta acıldıgında kafaya bile cıkmadıgı oluyo herifin. zaten pozisyon da alamıyo o ayrı mesele de. Hele bi de top yanından gecip gidince boyle ellerini kollarını saga sola atıp "of o top bana nası gelmedi uhuhu" diye aglayacagına topun pesinden 5 adım kossa alacagı takımı hucumda tutacagı pozisyonlar var ki sahaya girip tekme tokat dalasım geliyo herife. İslevsiz herif. lutfen yedeklensin ya.
Sosyal ağlarda paylaş

guernica said:

bir de, inatla kaleye şut çekmeme nedir anlam veremiyorum ben hala daha, pandev, burak, selçuk, şınayder falan hep misait posizyonda kaleye vuracaklarına pas attılar, koltukları duvarlardan duvarlara çarptım evde, yeni mobilya takımına patladı maç bana.

bir de bu, adam kafayı yiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Yalniz anderlecht in de forvette yapilanmasi cok kotuydu lan.

Hani boyle gumbur gumbur geliyo gibiler ama bi sonuc yok.

Atilan gol de kisisel basari. Bi tane mitrovicin kacirdigi var organize paslarla kaleciyle karsi karsiya olan.

Gs anderlecht i deplasmanda yener derim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Burak biraz ama sadece biraz destek görse kendi taraftarından belki atacak o golleri. Bu takımda golcü Burak'tır. Nokta. Burak form tutsun daha iyi oynasın demek başka GİTSİN BU GİTSİNN demek başka. Kaçınız burağın daha iyi oynamasını daha çok gol atmasını istiyorsunuz allahaşkınıza.

istatistik olarak da kim gol atar bu takımda bak bakalım:

Burak 293 maç 129 gol - 0,44
Pandev 358 maç 83 gol - 0,231

1,9 kat fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

İzledim dostum izledim. İzledim de konuşuyorum. Bu futboldan daha derin, daha ciddi bir sorun var. Bir hiçbirşeyi beğenmeme ve aşırı kendini beğenmişlik arasında gezen bir sosyal hastalık var toplumda.

Andrea dorya üç büyük deniz savaşı kaybettikten sonra Avrupa donanmasını ona teslim etti, bir daha Akdenizi göremedik. Biz ilk hatasında paşaların kellesini uçurduk. Kelle isteruk geleneği bu devam eden. Uğraşılması mücadele edlmesi gereken bir durum, bıkmadan usanmadan da konuşuyorum yazıyorum.

Alın bu hakemin düdüğünü
Kovun bu teknik direktörü
Satın/kovun/kesin bu BUrağı gözüm görmesin
VURUN KELLESİNİ

Ayni kafa, ayni duygu ayni toplumsal histeri.

Avrupa donanması- avrupa futbolu
Bizim durumumuz - işte futbolumuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Umut oynasın 3 mac ilk 11 o da kanser ama bi de boyle deneyelim? Adam form tutmuyor oynayarak. yok abi tutmuyor işte. selcuk da boyle. bi kesin sunları 2 kez 70-80 de girsinler bakalım ne kadar kosuyolar ozaman.

FT donemi burak sacma sapan kendini atıp duruyodu 2 mac kesti FT herifi 3. mac bir burak vardı kosuyor atlıyor zıplıyor topu kovalıyor futbol oynamak istiyor yere dusuyor kalkıyor falan. ben bu burak'ı istiyorum.

Ama suc onların degil tam olarak kotu performansı kaptanlık ve daha cok parayla odullendirirsen doganın kanunu herif "e dogrusu bu heralde" diycektir.
Sosyal ağlarda paylaş

mevlüte parayı basar alır, selçuk ve burakla yapılan sözleşmeleri yapmazdım ben gs başkanı olsam ama bu yapılanmayı fm dışında gerçekleştirebilme şansım yok.
lan duruyorum, düşünüyorum, benim gibi yetonun düşünebildiklerini bu kelli felli yöneticiler de düşünebiliyordur heralde ama düşünemiyorlar mı lan yoksa asdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...