Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oğlumla aramda geçen tuhaf diyalog. Superhero içerir.

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Kuzey'e uyku öncesi dergi okuyordum, Meraklı Minik. Bir tilki türü vardı dergide koca kulaklı, toprağın altındaki böceklerin karıncaların bile sesini duyabiliyormuş. Muhabbet olsun diye sordum gülerek

- Kuzey sen de böyle duyabilmek ister miydin?
- Hayır çok saçma
- Neden?
- Süper güç seçecek olsam toprak altında giden böcekleri duyabilme gücü seçmezdim. Çok saçma.
- Süper güç mü o?
- Süper güç tabi, ne?
- Sen ne seçerdin?
- Çok düşündüm ben. başka başka da seçtim eskiden ama şimdi biliyorum en iyisini.
- Peki?
- HULK ve Pikaççu
- ????
- Pikaççu güçlerimi normal çocukken de kullanabiliyorum hulk olunca da
- ????
-Okulda normal çocuk oluyorum. Kızınca senin kadar oluyorum, kocaman. Çok güçlü bir de.
- ??ne??
- Ben düşündüm çok en güzeli böyle, böcekleri duyma süper gücünü istemem yani.
- peki..
- Dergiyi oku baba.
- ...
Sosyal ağlarda paylaş

abi yeni nesil hakikaten felaket bizim hatunun kuzeninin kızı var, 2 sene önce daha 2.5 yaşındayken kız beni ilk gördüğünde aşık oldu galiba. kız arkadaşıma skype aç konuşucam onunla diyo onu odadan gönderiyo biz seninle sevgili olalım ama ceyda abla bilmesin sır saklarım ben merak etme diyo skypeta bana. ben ilk kelimemi 3 yaşımı bitirp 2 ay aldıktan sonra söylemişim annem doktor doktor gezmiş almanyada dilsiz mi bu çocuk yoksa diye bir de buna bak sdsfdssdf şimdikiler hakikaten tam bir canavar her şeyi biliyorlar her şeylere kafaları çalışıyor ya
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

abi yeni nesil hakikaten felaket bizim hatunun kuzeninin kızı var, 2 sene önce daha 2.5 yaşındayken kız beni ilk gördüğünde aşık oldu galiba. kız arkadaşıma skype aç konuşucam onunla diyo onu odadan gönderiyo biz seninle sevgili olalım ama ceyda abla bilmesin sır saklarım ben merak etme diyo skypeta bana. ben ilk kelimemi 3 yaşımı bitirp 2 ay aldıktan sonra söylemişim annem doktor doktor gezmiş almanyada dilsiz mi bu çocuk yoksa diye bir de buna bak sdsfdssdf şimdikiler hakikaten tam bir canavar her şeyi biliyorlar her şeylere kafaları çalışıyor ya

abi 2.5 yaşında çocuk cümle kursun bi zahmet
sen beyin gelişimini geç tamamladın diye yani...
Sosyal ağlarda paylaş

manve said:

Pikacu elektrigi havadan iletiyor rakibine. Sen bi de sen buna karsi su puskurtursen, elektrik daha iletken bir yolda ileteceginden agzini burnunu daha kolay yamultur su pokemonlarinin

bu tamamiyle zamanlamayla alakalı. eğer ikisi aynı anda cast ederse pikaçu ezer ama su pokemonu erken davranır da, 1-2 saniye önceden suyu yollarsa ve pikaçu ıslandıktan sonra elektrik yollamaya çalışır ise kendi elektriği kendisini çarpar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...