Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy Note 4

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
sözde 1500 tl'ye aldım ama elimde hala sadece bir kağıt parçası var, telefonu alamıyorum çünkü yok. sokarlar ya. 15 günden beri 2 gün sonra geliyor diyorlar, 2 gün sonra gidiyorum "yok 2 gün sonra ama kesin gelecek"...

yok telefon piyasada. gidin iphone alın lan bunun yerine!
Sosyal ağlarda paylaş

AscAnsio said:

İstiklal Caddesi Teknosa'ya geldi, almaya gidiyorum. 5 tane getirmişler, almak isteyen elini çabuk tutsun.

P.S. Exynos yani benchmark testlerinde daha başarılı olan işlemciye sahip versiyon geldi. Bizim için avantaj.

yanlışın olmasın exynos tra neden bununla sokuyorsunuz diye insanların isyan ettiği samsungun kendi işlemcisi. qualcomm her türlü akar..
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önceki Samsung telefon modellerinde Snapdragon işlemci, Exynos'a göre daha iyi performans veriyormuş ve pil ömrü daha uzun oluyormuş. Lakin Note 4 için çıkan Exynos 5433 versiyonu son 3 ayda yapılan tüm testlerde daha üstün çıktı. Bu yıl işler değişti yani, insanlar isyan ediyorsa önceki yılların olumsuzluğunun yansımasından.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Ayfondan androide geçmek mi, tanrı korusun

Ya orası öyle de 2 senedir sanırım iphone 5 kullanıyorum. baydım gibi artık ya. Abim almış Iphone 6+, aynı telefonun ekranı büyük. IOS baydı beni bir yerden sonra çok kararsızım IOS' dan Android' e geçiş konusunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
sen de htc övcem samsung yercem diye helak oldun abi sakinleş artık tamam. sanane kim beğenirse beğenir bi noktadan sonra, akraban değil bi şey değil asdadf

10 tane s'le başlayan app olsa nolcak ayrıca, aletin 500 tanesini de kaldıracak gücü var yani. 512 ramli makine değil bunlar artık ay çok app oldu tribine gerek var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...