Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendim ettim kendim buldum...

GenjuroXXX

Öne çıkan mesajlar

kesin taktik arkadaşlar. çalışıyor.

düğün masrafının 10'da 1 kadarıyla ultra lüks katamaran turu düzenliyorsun okyanus ötesine. Gemide romantizmi körükleyecek şeyler yapacaksın paso. sonra bir ara kaptanı kafalayacan.

sizi gemide evlendirecek. romantizm ve çılgınlık ayağına evleneceksin.

şimdi önemli nokta şurası. uzak bir yere, en az 15-20 günlük bir tur olacak ki dönüşüne artık düğün diye zırlaması kalmasın. karambole gelsin.

teşekkürleri sonra edersiniz. hadi mutluluklar.
Sosyal ağlarda paylaş

GenjuroXXX said:

Hiltonun balo salonunda düğün yapan abuk sabuk tipler de bunu modernlik olarak mı adlandırıyo o zaman?

O da köylülüğün daha pahalı bi yansıması. Gerçi bu tür gösteriş merakını düz köylülük diyerek de geçmemek lazım, topluma karşı görev olarak addedilen böyle gelenekler, köylü olsun kasabalı hatta şehirli olsun aydınlanmayı yaşamamış ve benimseyememiş bütün ilker topluluklarda var.

En az 3 kuşaktır şehirde yaşayan insanların da aynı basitliklere hevesli olduğunu göz önüne alırsak, ilkellik köylülükten daha doğru bir tanım bence.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Remus said:

Bıngıldak düğün fotosu işine gir :)

yok abi biz başka türlü çekim yapıyoruz ;)

YA Bİ TOPİK GERİDE YOK ELALEMİN BACISI YOK ONA SAPLAMAM BUNA ÖPÜCÜK ATMAM EZİLEN HALKLARIN KARDEŞLİĞİ TÜRKÜSÜ, BURDA BİZ HOMEMADE VİDEO ÇEKİYORUZ YOK KASTİNGKOUÇ FALAN. AYIP AYIP...
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

düğün masrafının 10'da 1 kadarıyla ultra lüks katamaran turu düzenliyorsun okyanus ötesine. Gemide romantizmi körükleyecek şeyler yapacaksın paso. sonra bir ara kaptanı kafalayacan.

şimdi önemli nokta şurası. uzak bir yere, en az 15-20 günlük bir tur olacak ki dönüşüne artık düğün diye zırlaması kalmasın. karambole gelsin.

Olayı etkileyebilecek en büyük değişken "KIZ AİLESİ"

Evleneceğiniz kişi "Ben bir kere evleniyorum bana bunu çok mu görüyorsun" da her türlü defansif cevaba resistant zaten
Sosyal ağlarda paylaş

ya "kızların" gelin olmak noktasındaki mind set çok farklı, anlayamazsın

hani ben onu sorgulamıyorum ama düğün şöyle olsun böyle olsun noktasında iki tarafında geliri belliyken boğazına kadar borca 1 günlük event için sokmak bana çok büyük bencillik, sorumsuzluk gibi geliyor.

ben atıyorum 2k kazanıyor olsam, evlenmek istediğim kişi bana 20k lık düğün yap dese ben yapamayacağımı söylerdim, eğer ısrar ederse ne kadar sevsem bile yolumu ayırırdım. o mantık silselesinde düşünemeyen kadın uzun vadede çok can yakar.

şahsi düşüncem tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

bingildak said:

Remus said:

Bıngıldak düğün fotosu işine gir :)

yok abi biz başka türlü çekim yapıyoruz ;)

YA Bİ TOPİK GERİDE YOK ELALEMİN BACISI YOK ONA SAPLAMAM BUNA ÖPÜCÜK ATMAM EZİLEN HALKLARIN KARDEŞLİĞİ TÜRKÜSÜ, BURDA BİZ HOMEMADE VİDEO ÇEKİYORUZ YOK KASTİNGKOUÇ FALAN. AYIP AYIP...

haha ulan seni bir gün davet ederdim de emma watson'a hallenen adam orada

http://www.derbishoff.de/bilder/Randy_Forum.png

yabış yabış olur kimse çalışamaz
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

GenjuroXXX said:

Hiltonun balo salonunda düğün yapan abuk sabuk tipler de bunu modernlik olarak mı adlandırıyo o zaman?

O da köylülüğün daha pahalı bi yansıması. Gerçi bu tür gösteriş merakını düz köylülük diyerek de geçmemek lazım, topluma karşı görev olarak addedilen böyle gelenekler, köylü olsun kasabalı hatta şehirli olsun aydınlanmayı yaşamamış ve benimseyememiş bütün ilker topluluklarda var.

En az 3 kuşaktır şehirde yaşayan insanların da aynı basitliklere hevesli olduğunu göz önüne alırsak, ilkellik köylülükten daha doğru bir tanım bence.

ulan en görmemiş insanlar sizsiniz. bir ton para harcıyorsunuz. görmemişliğin alasını yapıyorsunuz.

hiç mi utanman yok.

http://i.onbesyirmibes.org/image/2011/03/06/93125.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

barbu said:

Olayı etkileyebilecek en büyük değişken "KIZ AİLESİ"

Evleneceğiniz kişi "Ben bir kere evleniyorum bana bunu çok mu görüyorsun" da her türlü defansif cevaba resistant zaten

abi gemide evleniyorsun işte. istedikleri kadar konuşsun. yüzük takılmış. evlenmişsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bohçaları unutmayalım

DAMAT BOHÇASI

- Damatlık

- Ayakkabı

- Gömlek

- Kravat

- Traş Takımı

- Kemer

- Çorap

- Çamaşır Takımı

- Terlik

- Lif

- Seccade

- Takke ve Tesbih

GELİN BOHÇASI

- Gelinlik

- Gecelik Takımı

- İç Çamaşırları

- Sabahlık

- Parfüm

- Makyaj takımı

- Çanta

- Ayakkabı

- Gündelik Kıyafet

- Krem ve Bakım Ürünleri

- Saat

- Çorap

- Terlik

- Bavul ve Valiz Seti

- Şase ya da Sandık

- Ayna, Tarak ve Fırsa

Sosyal ağlarda paylaş

GenjuroXXX said:

Dworgian said:

sizde olmadı mı kızı alırken altın takma fln?

Ben herşeyi kendim yapıyorum babam vefaat ve sadece anne tarafımdan akrabalarım var o yüzden kayınpederim ben bu cocuktan nasıl kesir(şu kadar bilezik filan falan muhabbeti) istiyim ki diyip boş geçti

Başınız sağolsun abi =/
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Siz de o dugunu kiza yaptiginizi sananlardansiniz herhalde. Annesine babasina ve ananiza babaniza yapiyorsunuz. Degil cruisea, Mars'a goturseniz kurtarmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...