Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye Milli Takımı 2014

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

ya benim anlamadığım abi futbol değil, her alanda akp elini spora attı ve battı. Arkadaş halter, güreş gibi sporlar bile battı.

Yani bazı şeylere hiç ellemesen kendi halinde bile çok daha iyi olabilirken nasıl bu kadar beceriksiz olunabiliyor şaşıyorum lan...

eski ptt genel müdürü tenis federasyonu başkanı oldu.
başka açıklama istermisin ?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o adam başarılı bir adam, hep o örnek veriliyor tipinden vs. dolayı da tenis federasyonu şuan ülkede en iyi çalışan spor federasyonu olabilir. Bunun yanında TEB sene sonuların Türkiye de yapılmasını vs. sağlayan adamdı.

Herifin tenisle ilgili hobi geçmişi de var. Hani klasik yandaş hareketi ve adamda klasik AKP'li ama en azından sporu seviyor, ileri taşımaya çalışıyor. Anlamayan bir barzo vs. değil. O iyi bir örnek.

Bu diğerleri çok garip ya, voleybol federasyonu mesela rezil ötesi. Geçen Aziz konuşuyordu işte bilet paraları direkt federasyona gidiyor bir kuruş bize gelmiyor. Bİzi izlemeye taraftar geliyor ama para kazanamıyoruz vs. diyordu. Kombineye geçmiş o yüzden bilet fiyatına kombine satıyormuş.

basketbol desen yandaşın allahı turgay demirel, ertem şener'in basketbol şubesi...

ya baştan sonra rezalet tek tek saymayalım da... tenis federasyonu iyidir ama asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Yuhalandığında bu lavuk vardı. TEB'lerin üstüne yatmış olabilir ama başkan olmadan önce de yardımcısıydı yanılmıyorsam. Yani yine getirtme imkanı var. Bayağı bir organizasyon zaten bağlandı bunun döneminde, Türkiye deki uluslar arası turnuvaların sayısı arttı ve bayağı tenisçi akmaya başladı.

Ayda Uluç çok başarılı kadındı. Tenisten anlamıyor vs. deniyordu ama yönetimi harika yapmıştı. Zaten yılın spor yöneticisi ödülü de almıştı marsel'in ilk 100'e girdiği sene vs...

Bu yeni elemanın yardımcısı oldu bir de o atanınca sdfs

Bu Osman Tural dangalağı da aslında mal mal konuşmasa sadece icraat yapsa hiç göze batmayacak. İpek mesela yaşı dolduğu için JR klasmanda maçlara çıkamayacak. bu salak çıkıp "ARTIK JR FALAN İSTEMİYORUZ, İPEK'TE YETİŞKİNLERLE OYNAYACAK!!!!" diye salak bir laf etmişti. Hani bilmeme ihtimali yok tenisle bu kadar içli dışlı birininde efendisine özenmiş belli ki sdfsda

Her neyse; TEB konusunda sen öyle yazınca tam emin olamadım. İşin aslını bilmiyorum ama düzenlendiğinde bu ödül vs. veriyordu. İlk turnuvada da vardı. Başkan olduktan sonra da iyi işler yaptı. Bi araştırayım.
Sosyal ağlarda paylaş

yukardaki resim yıl sonu turnuvası iste WTA'nin
ki o zaman 3 senelik bağlandı işte. (3 mü 2 mi ona emin olamadim neyse)

ödül konusmasını bu kadın yaptı, fatma şahin geldi deli gibi yuhalandı dün gibi hatırlıyorum.

o zman bu adam yardımcısımıydı bilmiyorum.
ne zaman PTT'yi bıraktı ona bakmak lazım, ama yıl sonu turnuvasında bu kadın başkandı ona eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

PTT'yi başkan olduktan sonra bıraktı, emeklilik verdi yanılmıyorsam geçti.

Başkan yardımcısıymış bu arada o dönem evet, o turnuvada vardı çünkü aklımda öyle kalmış. Ayda Uluç'u niyeyse o turnuvada hiç hatırlayamadım da protesto görüntülerini izledim sen daha iyi hatırlamışsın asdfdsa
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

fakat yeni tenis federasyonu başkanı yıl sonu turnuvalarındaki akp protestosundan sonra geldi.

fatma şahin falan yuhalandı, o sene değiştirdiler diye biliyorum.

yamıluyor olabilirim, ama öyle kalmıs aklımda, o organizasyonları ayarlayan o degil yani..

Ayda ULUÇ 2009 – 2012

su kadin diye biliyorum

dogru hatirliyosun. Ben de gitmistim 2011'de.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Prekazi de dedi ben de diyeyim.

Galatasaray = kötü = milli takim
Galatasaray = iyi = milli takim

Bunun sebebi fatih terim, adam GS lilerin hali ortadayken hala onlara yatırım yapıyor. Semih, Hamit, Selçuk. Bunlardan adam olmayacağı, olsa bile yaşları geçeceği belli.Hazirlik maçında bari 30+ adam oynatma
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Abi o adam başarılı bir adam, hep o örnek veriliyor tipinden vs. dolayı da tenis federasyonu şuan ülkede en iyi çalışan spor federasyonu olabilir. Bunun yanında TEB sene sonuların Türkiye de yapılmasını vs. sağlayan adamdı.

Herifin tenisle ilgili hobi geçmişi de var. Hani klasik yandaş hareketi ve adamda klasik AKP'li ama en azından sporu seviyor, ileri taşımaya çalışıyor. Anlamayan bir barzo vs. değil. O iyi bir örnek.

Bu diğerleri çok garip ya, voleybol federasyonu mesela rezil ötesi. Geçen Aziz konuşuyordu işte bilet paraları direkt federasyona gidiyor bir kuruş bize gelmiyor. Bİzi izlemeye taraftar geliyor ama para kazanamıyoruz vs. diyordu. Kombineye geçmiş o yüzden bilet fiyatına kombine satıyormuş.

basketbol desen yandaşın allahı turgay demirel, ertem şener'in basketbol şubesi...

ya baştan sonra rezalet tek tek saymayalım da... tenis federasyonu iyidir ama asdf

takım sporlarında en başarılı olan branş voleybol yalnız...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...