Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Ondskan said:

Böyle bir deck ile 3 win yapmayı nasıl başardım bilemiyorum ama oldu. Artık şunu çok net anladım ki draft edilen deck şansı kadar rakip şansı da inanılmaz etkiliyor. Koyduğum her büyük minion'a fireball atan Mage denk gelince board'a ne koyduğum farketmiyormuş gibi.

Çok iyi bir deck değil bu sadece bir iki tane şanslı kartın gelmiş. 4 mana wonder. Bayağı kötü bir curve. 2 Spellbreaker mega saçma. Acayip overrated bir card Spellbreaker. Smart trade edemeyecekken Ghoul gereksiz. İki tane almışsın.
Şuraya bir tane daha crocolisk ya da bloodfen, bir tane hoarder bir tane harvest golem olsaymış, bir tane de düzgün bir 5 drop olsaymış 8-9 winin garantiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ebola druid :D

http://www.hearthpwn.com/decks/112913-hyfr0s-ebola-token-druid-update-turn-3-lethal

Buna benzer deck yapmiştim ama adam tam oturtmus benimkinde coldlight oracle undertaker Cult Master fln yoktu o yüzden tam kamikaze oluyordu benimki ama bu cok güzel olmuş tekrar oynama şansın var
Sosyal ağlarda paylaş

evet 5 fire elemental'lı shaman da gördüm artık gözüm açık gitmem. üstelik yine topdeck bloodlust ile kazandı. yoksa 2 fireball ile öldürüyordum sonraki tur. arena'dan harbi nefret eder oldum ya.

edit: üstüne 14 kartta 3 swipe, 2 ancient of war inen druid geldi. 3-3 bitti arena. bir tane de kendim filme daldığım için kaybetmiştim 4 tur kaçırıp. ooooh yeme de yanında yat.
Sosyal ağlarda paylaş

asdasd4441 said:

Abi demin bir mageden bir turnde 25 damage yedim ekranı yumruklayasım var şu an

bi arkadasıma karşı bugun bi priest 4 turda 36/36 minion yapmış
anlattıydı da detaylarını hatırlamıyorum

ben normalde oynamıyodum dün başladım
bugun benim 2 karşımdaki adamın 19 canı varken concede attırdım çok mutluyum

Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

Mage'ye karşı en güzeli paladin ve warrior. Hiçbirşey yapamıyor doğru decklerle mage.

Mage'ye değil. Mage'e. Ma-ge diye yazılır, meyc diye okunur. Kültürsüzlüğün lüzumu yok.

Ha bide topikte ben çok şanssızım ama diğer herkes şanslı lanet gitsin diye ağlayanlara topluca gelsin

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/691/015/6a2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...