Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

köfte bozulmuş mudur?

Liebe

Öne çıkan mesajlar

süd var taze, bayat değil sdsfds süd zehri alır karikatüründen yola çıkarak içsem dokunmaz diye tahmin ediyorum.

bu arada kesinlikkkkllee tavsiye ediyorum sek günlük süt. içmeye doyamıyorum da işte diyetisyenim 1 bardak iç akşamları yeter dedi çatlıyorum içmemek için. inanılmaz lezzetli.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

süd var taze, bayat değil sdsfds süd zehri alır karikatüründen yola çıkarak içsem dokunmaz diye tahmin ediyorum.

bu arada kesinlikkkkllee tavsiye ediyorum sek günlük süt. içmeye doyamıyorum da işte diyetisyenim 1 bardak iç akşamları yeter dedi çatlıyorum içmemek için. inanılmaz lezzetli.

sende aynısını diyetisyenine söyle belki iş çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Liebe said:

sende aynısını diyetisyenine söyle belki iş çıkar.

ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

abi pişmemişti etler =)) ama buzdolabını ablam galiba yanlışlıkla en yüksek soğutmaya getirmiş köfteleri aldığımda farkettim baya donmaya yakınlardı, alt tarafta nasıl bu kadar donar bunlar diyerek kontrol ettim sonuna kadar çevirmişler ayarını. pek bir şey olmamış herhalde ertesi gün sabah tuvalete zor attım kendimi onun dışında bi mide ağrısı falan olmadı yani sıkıntı yok gibi hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...