Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3DS LL

knox

Öne çıkan mesajlar

Boneslark said:

neyse hiç olmazsa ps4 üm yok, oyunun tanesine 200tl+ ödemek zorunda bırakılmıyorum

http://abload.de/img/vladimir-putin-laughivjknz.gif
asil zorunda birakan nintendo. sony konsollarinda region lock sinirlamasi yok, turkiye'den veya euro kuru uzerinden oyun alma zorunda degilsin...
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

zararları 10 katına çıksın, 3 yılda batsınlar başka tuğla çıkaramadan.

adamlardan 20 yıl sonra bir alet aldık, daha senesi geçmeden kazık attılar ya. püh tüküreyim sana iwata & reggie. "yeni fire emblem yapıyoruz yeni 3ds'e" desinler hele bir..

bu xenoblade'i de öyle bir emüle ederim ki 1080p.. aw yis.

ben PSP'm ile hala neredeyse her gün oynuyorum ya eheh

sony'e ne derseniz diyin ama PSP ile benzer şeyler yapabileceklerken yapmadı adamlar. onlar bilmiyor muydu şunu yapmasını?

Sosyal ağlarda paylaş

amacım nintendo yu savunmak değildi aslında, savunulacak bir yerleri yok zaten.

geçen gün d3:ros ve destiny nin ps3 - ps4 fiyatlarındaki anlam veremediğim fiyat farkını gördüğümde iyi ki ps4 almamışım diye içimden geçiriyordum da, çok düşünmeden etmeden yazdım buraya da, kusura bakmayın heh
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

Boneslark said:

neyse hiç olmazsa ps4 üm yok, oyunun tanesine 200tl+ ödemek zorunda bırakılmıyorum

http://abload.de/img/vladimir-putin-laughivjknz.gif
asil zorunda birakan nintendo. sony konsollarinda region lock sinirlamasi yok, turkiye'den veya euro kuru uzerinden oyun alma zorunda degilsin...

Abi pardon da hiç gg'ye girmediniz mi oyunlar için? Ya da amazon.com kullanamıyor musunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

of nintendrone'larla kapışıyorum gene, ne insanlar var görseniz aklınız durur ahah. region lock security için diyeninden eu fiyatları murica'yla aynı diye iddia edenine, ne kadar braindead varsa kümelenmiş bazı yabancı mekanlarda. bildiğin holigan kıvamında tipler ya. firaxis forumu en son böyle tiksindirmişti.

neyse bizim forum en azından silkelenip kendine geldi. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

yok ya hala var biri icinde nintendo zehiriyle

Viktor said:

en azindan grim fandango geliyormus, 1998 cok eglenceli gecicek!

diyen

http://forum.paticik.com/read.php?37,6337165,page=5#msg-6796754

zelda OoT oynuyor 98 oyunu! double standards & hypocrisy....
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya viktor geçen sayfada dobra konuştu, ağzının payını verdi nintendo'nun. ellerine sağlık.

ya öyle adamlar gördüm ki, nintendo maaşlı işe alsa o kadar savunursun yani daha fazla olamaz. bunlar 44 milyonun yarısını viral yapsınlar diye bedava dağıttı mı diye düşünmemek elde değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben pişman olmadım açıkcası 3ds xl aldığıma heves ettim aldım sattım filan öle aman aman büyük parada çıkmadı cebimden, ama sürekliliği sağlayamadı bende oyunlar, sıkıldım bir süre sonra kenara attım.

Kötüde yanlarıda olsa adamların oyun anlayışı farklı oda önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

el konsolları zaten hiç cezbetmedi beni. biraz nds idare etti o da farklı bir oynanış tarzı mic-touchpad falan kombinasyonları ile güzel oyunları var diye. şu 3ds'in kaç modeli çıktı bilmiyorum. sony'nin konsollar zaten tamamen yalan, avuç içi ps3'ü ne yapim ben an.
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkacak oyunların (Xenoblade ile başladı diğerleri de gelir yakında) neredeyse aynı donanıma sahip farklı bir cihaz istemesi... Etrafa saçacak kadar param olmalı ki ancak alayım yeni 3DS'i.

Aksi halde elinizde bulunan 3DS'ler parasını hak etmemiş oluyor. Herkes zengin herhalde ki verdiği paranın karşılığını alıp alamadığını düşünmeden, "çıksın, alırım." diyor.

Bölge kilidi, Avrupa'ya geç gelen/gelmeyen oyunlar, çok uygun oyun fiyatları. Bunlar güzel şeyler gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

Sam said:

yok ya hala var biri icinde nintendo zehiriyle

Viktor said:

en azindan grim fandango geliyormus, 1998 cok eglenceli gecicek!

diyen

http://forum.paticik.com/read.php?37,6337165,page=5#msg-6796754

zelda OoT oynuyor 98 oyunu! double standards & hypocrisy....

Panzehiri var mı? B) Zelda demişken majora's mask büyük ihtimalle new 3dse exclusive olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...