Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple September 9 event

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Apple fena sicti sanirim pre-order'larda ya da bilerek geciktiriyo diger operatorlerinkisini falan. Ilk gun siparis verdiydim, dun mail geldi sizin pre-oder gecikcek diye. Aradim bana ne ulan gondiriciksinizzz!!! diye, kiz dedi ki valla billa bizden degil, Apple ibnesinde kalmamis, istedik gelcek diye. Bakalim 3 vakte (gune) kadar gelir diyollar.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Apple fena sicti sanirim pre-order'larda ya da bilerek geciktiriyo diger operatorlerinkisini falan. Ilk gun siparis verdiydim, dun mail geldi sizin pre-oder gecikcek diye. Aradim bana ne ulan gondiriciksinizzz!!! diye, kiz dedi ki valla billa bizden degil, Apple ibnesinde kalmamis, istedik gelcek diye.Bakalim 3 vakte (gune) kadar gelir diyollar.

ilk 6 yı alan çocuk heyecandan yere düşürmüş ya telefonu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Bende düzgün çalışmıyor anlamadım. İşletim dili ingilizce acaba ondan mı?

Ben de az önce bölüm başkanına övüyordum dictation şöyle güzel, böyle kullanırız diye. Adam 5s'i çıkarttı "deneme" dedi, telefon kitlendi sdflksdjg

Boynum bükük geldim, benim 4s'le denedim çatır çatır yazdı. Anlamadım ne ayak.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

escape said:

Ya abi hasta mı bunlar? Silinen foto ve videoyu 30 gün boyunca tutuyor, insanların başını belaya mı sokmaya çalışıyor bunlar? Nasıl kapatılır bu

Ben sevmemeye başladım ios8i. Bluetooth da çalışmıyor sanki

iCloud u kapatamıo musun? o ne ya?

İcloud ile alakası yok abi bu durumun
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam şimdi gördüm, ben kurtarma bölgesi gibi bişi sandım orayı fsgsg gereksiz olmuş ama. Sil direkt işte.

Silmeyi unutabilir de insan yani.

İcloud driveri ben şey gibi zannediyordum, ftp tarzı bi program ya da index gibi bir yazılım gelecek ordan dataları değiştirebilicez. Ama öyle değilmiş, sadece oraya neleri atacağını paylaşıp paylaşmayacağını ve aile üyeleriyle paylaş olayı gelmiş. Eskisinden farkını anlamadım ben.

Bi de son icloud mevzusundan sonra pek güvenmiyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...