Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ev Arkadaşı

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar. Ev arkadaşı arıyorum buradan da paylaşayım dedim.

Evim Boğaz Kesen caddesinin orada. Taksime, Cihangire, Kabataşa filan 3 dk mesafede yürüyerek. Baya merkezi konumda.

Ev yeni bina olduğu için tertemiz. Dublex üst katı oturma odası yaptım, alt katta ki 2 oda yatmak için. Beyaz eşyalarım benim var zaten. Beyaz eşyanız olmasa da olur. 2 tane balkonu var birisi ucundan deniz görüyor, diğerinin ortalama güzel bir deniz manzarası bulunmakta. Kirası 1600 tl / Gelene faturalar hariç 800 tl kalmakta.

Onun dışında sakin, toplu, anlaşabileceğim birini arıyorum. evde haftada 1 veya 2 kere dnd oynuyoruz. Hatta 5th editiona geçmeyi planlıyoruz bu sıralar.

Yemek konusunda problem pek yok. Evde olduğum zamanlarda yemek yapmayı filan seviyorum. Dediğim gibi evi toplu tutacak birlikte anlaşabileceğim birini aramaktayım.

Mimar Sinan öğrencisi varsa üniversiteye 3 dk filan uzaklıkta ev. Fotoğrafları birazdan atıcam.

Bunları ilk girdiğimde çektiydim 2 buçuk aydır evde oturuyorum ben şu an bu halde değil haliyle :D

ilk fotoda ki gibi bir oda daha var. bir balkon daha var üst katın yan tarafı filanda var işte.

Sosyal ağlarda paylaş

Yok baya tekin benim mahalle. Zaten mahalledekiler doğma büyüme buralı teyzeler amcalar filan var hep. Hırsızlık desen olmuyor, kızlara laf atma vs hiç bir şey yok. O konuda bende şüpheliydim de 2 buçuk aydır yaşıyorum hiç bir sorun olmadı. Hatta kapıda oturup teyzelerle amcalarla çay içip çekirdek çitliyoruz arada :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...