Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SATILIK Razer Ouroboros (Sıfır / Garantili / Kutulu / Faturalı / Fotolu)

Freemium

Öne çıkan mesajlar

Freemium said:

Marty said:

bir de burda soyle bir fark var, adam dukkani acmis sen gidip fiyat sormuyorsun. oyle olsa bile sktr adam mi kiyorsun diyip cikarsin da,

burda millet eski kitaplarini, eski kullanmadigi esyalarini falan birbirine sorunsuz problemsiz sattigi communityde adam gelip tamamen ticari amacla yuksek fiyatla mal satmaya calisiyor.

bir de yalan soyleyerek, hem klavye hem mouse ayni anda bozulmus da garantiden yenisi gelmis de bilmemne.

gordugu tepki gayet yerinde. "bu fiyatla bunu burda satamazsin, git baskasini kazikla" lafinin paticik versiyonu.

disarda da x fiyat yerine x+10 fiyata satmaya calisan adama lafinizi edin. utanmayin. siz soyleyin, o fiyati veren utansin.

Sen kimsin lan beni yalancılıkla itham ediyorsun. Fiyata laf edebilirsiniz ama bana asla. O dilinizi bana doğru uzatmayın!

benim lafim fiyata degil zaten sana.

normal bi insan zaten ilk tepkilerden sonra insanlara saldirmak yerine fiyati duzeltir.

ben birini mutlaka kaziklarim size kalmadim triplerine girip laf yiyince iyice agresiflesmesi de bambaskaymis.
karakterin statlarda problem var belli ki
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

acaba d&r'da çalışıyor da oradan ucuza aldığı ürünleri millete mi kakalıyor napıyor.

Bir de öbür topic'de mi burada mı ne yazılmış, garantiden değişimle gelen yeni ürünün garantisi 1 yıl mı oluyor gerçekten?

benim bildiğim garantiye gidip değişen ürünün garantisi ilk ürünün garanti süresi bitimine kadar devam ediyor. 22. ayda gönderip değişim olduysa 2 ay kalıyor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

acaba d&r'da çalışıyor da oradan ucuza aldığı ürünleri millete mi kakalıyor napıyor.

Bir de öbür topic'de mi burada mı ne yazılmış, garantiden değişimle gelen yeni ürünün garantisi 1 yıl mı oluyor gerçekten?

İlk aldığın ürünün garantisi ne zaman bitiyorsa yeni üründe o zaman bitiyor. Garantinin bitmesine 2 gün kala garantiden sıfır ürün gelse bile garanti 2 gün yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...