Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aralıksız bilgisayar başında kalma rekorunuz

Dagger

Öne çıkan mesajlar

benimki 21 di
sizin?[hline]Not: Chem msg atma!
Chemical, 05 June 2003 02:53 tarihinde demiş ki:
neblim atlıoz işte
Forum dimi burası? yoksa özelmi konuşuyorsunuz? etrafa açık bi forum burası dimi? e altına not koyun chem mesaj atma diye

---
[Dagger v0.12b - Forum Auto Answering Program]
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar Pc basından kalmıyor Wc,Su,Yemek,Sigara ben 40 saate yakın sukoyu verdim ve kactım Eve gittim söle derin bir uyku cektim Geri geldim cafede hala 2 ark. Nbl de maden kazıyolar. Ama gozleri gorecen Zombi gibi 56 saat e yakın zamandır orda oturuyorlar Bence Bu Tambir Pc deliligidir.[hline]*arkanda*
Sosyal ağlarda paylaş

hic kalkmadan, tuvalete gitmeden, su icmeye gitmeden ya da su gelmeden, yemek yemeden ya da yemek getirilmeden, oturdugum koltuktan ayaga kalkmadan :

universitenin ilk senesinin ilk doneminde her gun sabah saat 8 den aksam saat 8 e kadar 12 saat civilization 1 ve centurion oynardim. 8 de lab kapandigi icin cikardim.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

48 saat benimde, 5 kahve mi aldi, tek kalkma nedenlerim kahve yapmak, yemek yemek (10 dk) uvalete gitmekti
kahrolsun UO, boku bokuna uykusuz kalmistim bir gun boyunca[hline]Dark-dr adli adminimiz zamaninda demiski...
kadin erkek demedim
eglendim bunca zaman
darkim dereyim demedim
ibnelestim muntazaman...

sonra ne oldu ise oldu
u donuslerinde seni bekler oldum
x kisisiyim artik isci problemlerinin...
Sosyal ağlarda paylaş

hmm
ben 2 gün uyumamıştım hep bilgisayardaydım
du bi bakiim..
sabah 9 dan öbürsü diil ondan sorakinin saat 3 üne kadar(2.30 da çaktırmayın)
54 saat hehe.
ama bir de yatıp kalkıp bilgisayara oturma rekoru die bişi warsa
ben 2 hafta güneş görmemiştim olympos zamanında.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
2 saatle geçmiş half :( :)

[Bu mesaj Sly-One tarafından 05 June 2003 07:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

annemler yurtdışındayken 63 saat kalmıştım UO yüzünden ama 2 saat bi uyuya kaldım başında makro yaparken onu saymıycaksın...[hline]icq numaram: 77103821 Büyükse ara! 3 bacaklı arıyorum... ateşli dakikalar için... yalnızca ikimiz arasında kalacak... en çok arayanımla buluşma şansımız var!
Sosyal ağlarda paylaş

counterı ilk oynadığım günlerde (2000 yazıydı)
deli gibi bilgisayarın başındaydım.
24 saat aralıksız (ne yemek ne tuvalet) bilgisayarın başında durduğumu hatırlıyorum.

ama 48 saatten fazla yemek arası felan vererek kaldığımı hatırlarım.[hline]You want a piece of me, boy?
Sosyal ağlarda paylaş

45 saat Diablo 2 LOD oynadım aralıksız oynamıştım ulan nasıl kasıyordum varya olmaz bööle bişi ya gözlerimin altı çökmüştü ahanda o zamanlar isostar vardı ondan içiyodum biraz kendime geliyodum yoksa varya komalıktım hehehhehe
:D
:-)[hline]Grandmaster Apprentice
Sosyal ağlarda paylaş

ohooo 9. güne cs ile gelip komaya girdiği için hastanelik olanlar var:) sizinki neeyki:)(48 saat azda diil ha)

Ben bilgisayar önünde bi 25 saat durdum o kadar galiba
esası ekşın hep bulabilsem uo da hiç kalkmıcam:)[hline]
Eylenceli futbol oyunu! Flashda hazırlandı! internette multiplayer olarak karşınızdaki oyunculara şut çekin! Veya kaleci olun! Seçim sizin! Ücretsiz! Ödülllü!

Estel_Anorien, 04 June 2003 22:37 tarihinde demiş ki:
Sly-One Hi-One lık yapma da gel

Sosyal ağlarda paylaş

rexar'la birlikte ağırlığınca altın prgramının aptal jeneriğini yayına yetiştirmeye çalışırken 3 gün aralıksız atv'de makinaların başından kalkmamıştık. 72 saat cıvarı birşey, 3 aşağı 5 yukarı.[hline]eski bir çin atasözü der ki:
chonk sonk tung, chenk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...