Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

dasaa neden böyle yapıyorsun abi ya. benim de dilimin kemiği yok abi, böyle önyargılı garip yorumlar yaparsan bir gün ben de yapmak zorunda kalacağım. bu insanlar gibi çok kibar biri değilim.

ibrahomivocin bi lafı vardı mesela bu tarz konuşan bir muhabire. o tarz karşılıklar mı verelim illa ki. ne zararı var şu adamın spor yapmasının sana. kendime söylense bu kadar sinir olmam.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

dasaa neden böyle yapıyorsun abi ya. benim de dilimin kemiği yok abi, böyle önyargılı garip yorumlar yaparsan bir gün ben de yapmak zorunda kalacağım. bu insanlar gibi çok kibar biri değilim.

ibrahomivocin bi lafı vardı mesela bu tarz konuşan bir muhabire. o tarz karşılıklar mı verelim illa ki. ne zararı var şu adamın spor yapmasının sana. kendime söylense bu kadar sinir olmam.

hey scientific accurate yorum yaptim. onyargili bir yorum degil kesinlikle.

dahasi adamin spor yapmasina ben bir sey yapmiyorum ki, gidip engelliyor muyum Dragonfire'i? Spor salonuna girmesine mi yasak koydurttum? E hayir.

Daha da onemlisi, Dragonfire bu konudan sikayetci ise bana yazar ya da sikayet eder. Dolayisi ile sakin bir sekilde dusunursen senin "bu kadar sinir olmana" gerek olan bir durum yok.

dahasi, random bir sayfa actim. bakayim ne yaziyormus lan benden once diye.
Marty said:

pazar acaip yuzdum. pzt kollar bacaklar agridi.
basladim sayilir mi acaba

gerci ben coktan basladim diye sayip double cheese burgerle odullendirdim kendimi. ama ekmeginin yarisini yemedim. kopege verdim. herkes kazandi.

Mesela Marty tee 7 Temmuz'da bunu yazmis. halen ayni durumda, demek ki senin sinir olmana sebep olan "kurgularinin" aksine durum benden bagimsiz gelisiyor.

Hatta ben spora baslamayi/ baslayamamayi son derece normalize ettigimi ve bu olayi VOCAAATTT diye bagirmayan normal insanlar seviyesine indirdigimi dusunuyorum, elbette ki sizin kutsal ve ust olarak gordugunuz bir seyi halk seviyesine indirmis olmamdan rahatsiz oluyor olabilirsin ancak burasi bir forum ve burada insanlar dusuncelerini ozgurce yazabiliyorlar nihayetinde.. bu durumda sadece bodyci arkadaslarin takilip birbirlerinin fotograflarina "harika cikmissinnnn" dedigi bir foruma takilmak daha dogru olabilir, gerci emin degilim. CUNKU ONDA BILE SORUN CIKARTABILIYORSUN LAN!

saka bi yana, rahat olun biraz. sakin. her geyigi dikkate alip sinir olup bana uzun yazilar yazdirmayin, atarim her gun ozel mesajdan demotivasyon mesajlarini.. spor hayatin biter vallahi!
Sosyal ağlarda paylaş

ee bu benim icin onemli degil.

yine de aciklama yapmamin gerekiyor olmasi komik.
cunku dedigim sey su, negatif bir etkim yok. adam o tarihte de ayniymis, simdi de ayni. hatta eger illa bir etkim oldugundan bahsedeceksek marty'nin spora gitmesine sebep olmusum dahi denilebilir.
(benden bagimsiz da olsa spora gitmis en azindan)

dolayisi ile etkisiz olan bir faktor icin kasiyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...