Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

Bende var koşu bandı , sokak yürüyüş ve koşuda gerçeğe yakın sayım yapıyor. Onun dışında uyku süresini (hafif - derin uyku gösteriyor.)
Çok detaylı bir şey bekleme zaten.

icphedia said:

xiaomi nin yeni çıkan bilekliği nasıl? iş yapar mı?

http://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_263275.html
Sosyal ağlarda paylaş

fitbit mini mini review

1- adimlari dogruya cok yakin sayiyor 3-5 oynama oluyor cok normal
2- kalp ritmini kardiyo aleti ile cok yakin gosteriyor bende. 1-5 arasi oynuyor bilekte en yukariya cektim kipirdamadan sabit duruyor.
3- uyku ivir zivir kalori falan hesapliyor.
4- app guzel begendim.

eksisi

1- 5 gun pil omru bende yalan. 3 gun suruyor.

guzel alet tavsiye edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

10 gündür falan gidemiyodum pazar bi gittim. dünde evde karın çalıştım sadece. bugünde evde karın çalışırım.

ula 10 günde göbek forladı tee ilerilere

ya ne gitcen.. bunye kendi dengesini bulunca daha bisi olmaz.

zorlayarak bisiler yapmaya calisip ustune mal gibi para verecegine indir bi iskenderi misss gibi.

onu yeme buunu yeme de yok. seekbit takip kac cm oldu, kac adim yurudum de yok.

raaat olun kardes..
Sosyal ağlarda paylaş

evde tembellik etmeyi denesen?

evde 5dakikada daha keyif yapip, bir cay daha icersen eger vapura ucu ucuna yetismek icin her gun depar atacagini..

bu deparin aslinda spor oldugunu..

evde icecegin o keyif cayinin seni vapurda cay almaktan alikoyacagini ve boylece paranin cebinde kalacagini..

bu gerizekalilar gidip oldugu yerde kosmak icin para verirken senin bir yere yetismek, bir amac ve gercek bir amac icin kosacagini..

boylece vapura ulasinca iki kere mutlu olacagini dusundun mu hic?

hem ise yarar seviyede spor yaptigin icin
hem de enayi gibi para verip oldugun yerde kosan bir hamster olmadigin icin!

mottmuzu tekrarlayalim.
salonda spor yapmayin, biraz gec cikin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi delikanli adam masaji happy ending ile yaptirir.

aaaaayy şekerim çok kaslarım ağrıyoooooo diyip masajdan ciktiktan sonra bff'ine "bugun cok kas yaptim! iste bisepslerim!!" diyen bizden degildir.

onlar ki granola bar yerler, erkek olabilmek amaci ile peynir alti suyu tozu pesinde omur gecirirler, onlar bizden degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

focus t25e basladim. cardiosunu yaptim. anam agladi. heryerime kramp girdi. 3 gun bacaklarimin agrisi gecmedi. (focus t25 zaten spor yapan, vucudu spora alismis adam icin yapilmis. onu farkettim. oyle bi gaz olup baslayacak varsa sakatlamasin kendini bununla)
biraktim.
yeniden basliycam ama yavas yavas. gerci bugun persembe, bugun hic olmaz. yarin da icerim. cmt zaten baslanmaz. pazar da tatil, yayilirim butun gun. pzt baslarim heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

p90 nedir diye hic bakmadim da, tahminim evet oyle bisey.
insan gibi 2 saatte yavas yavas yapilacak egzersizi hareketleri birlestirerek, hizlandirarak falan RARlanmis hale getirmisler 25 dakika suruyor. hic isinma falan da yapmamistim, cardiosunda dakika 8de ilk kramp girdi, devam ettim. 10da nefesim kesildi, hafif yavasladim. 15de zaten ter icinde kaldim, ikina ikina bitirdim ama heralde dusa girince bayilip olurum dedim. bi sekilde olmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...