Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

abi son 1 haftadır niyetlenip niyetlenip çok pis talihsizlikler yaşadım...

birinde servis trafik dolayısıyla çok geç bıraktı şevkim kaçtı

birinde tam arabaya gittim araba yok... çekmişler... zaten salonun kapanmasına az vardı. arabayı geri alana kadar salon kapandı peh.

hafta sonu cumartesi mesai koydular kımıldayamadım

pazar hanım rahatsızlandı bırakıp gidemedim....

ama pazartesi affetmedim. antremanımı yaptım protein tozumu içtim. kaslar çıksın diye bekliyorum şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

çok odaklanamıyorum çalışmaya. istediğim gibi kaslarımı çalıştıramıyorum. bitse de gitsem diye çalışıyorum resmen. işin ilginci köpek gibi de yorgun oluyorum spordan sonra.

Olm normali bu değil mi işin? Spor dediğin kas dediğin karı kız beğensin tipsiz olmayalım diye kendimizi zorlanıp katlandığımız bişey. Bide severek mi yapacaktın yani lel
Sosyal ağlarda paylaş

4 ayda badibildingden sonuç alan adam zaten badibildinkçidir kas hafızası oluşturacak sağlam geçmişi vardır. Bizim gibi patatesler için min 1 yıl diyorum, yaşı gençse ve genetiği uygunsa belki süper beslenerek 6 aya iner, öyle 4 ayda falan göbeği bile eritemezsin.

Sürekli ilişki yoksa ve sonuç odaklı hareket ediyorsan çekilebilir bi çile haline geliyor, offf o kızıl nasıldı ama şimdi de esmere yürürüm diye ıkınıp basıyorsun. Yoksa kim niye evde oyun oynamak dizi izlemek varken spora gidip kendine işkence etsin
Sosyal ağlarda paylaş

Zamansızlık mani oluyor kanuni. Zaman tutuyor beni (çok şiyirsel oldu). Yoksa sevişmek için gereken sosyalleşme + kişisel bakıma harcadığım zamana niye yanayım.

Ha çok zengin olsam ya da başka bi meziyetim falan olsa belki bu kadar zor olmazdı ama vasat bi insan olarak ne yazık ki başka seçeneğim yok, oyun zamanımdan yiyor(d)um.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

imamizer said:

çok odaklanamıyorum çalışmaya. istediğim gibi kaslarımı çalıştıramıyorum. bitse de gitsem diye çalışıyorum resmen. işin ilginci köpek gibi de yorgun oluyorum spordan sonra.

Olm normali bu değil mi işin? Spor dediğin kas dediğin karı kız beğensin tipsiz olmayalım diye kendimizi zorlanıp katlandığımız bişey. Bide severek mi yapacaktın yani lel

katılıyorum sdf
yoksa manyak mıyım sabahın 5.30unda kalkıp spora gideyim.
millet spor diye yapıyroum diyor da, spora benzer bi yanı da yok, kızara bozara ağırlık kaldırıyoruz.

basket oynasan, yüzsen ne bileyim bathminton oynasan onlar spor mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

imamizer said:

yoo abi halter yaptığım zaman zevkten kuduruyodum ben. sonra femoroacetabularımı impingeledim şimdi ben de çok keyif alamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...