Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

senko said:

olm fıstık ezmesinde deli gibi şeker yok mu?
insülini bir anda yükseltmiş olcam fındık/fıstık ezmesi ile.

fındık ezmesiyle fıstık ezmesini bir tutma.

http://www.bodytr.com/2014/04/fistik-ezmesi-faydalari-besin-degerleri.html

kaldıki kavanozu kaşıkla demiyorum 1 dilim yiyeceksin. vaktin olmadığından sana mideni doldurup seni rahatsız etmeyecek, az miktarda tüketip hızlıca kana karışıp enerji verecek bi şeyler lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

bugün gidecem spora.

bugün gidecem.

gitmezsem top olayım...

yazıya döktüğüme göre giderim herhalde artık mecburen asdf

zayifsin sen niye gidiyosun ki

hem simdi spora gidiceksin, 2 gun sonra da bi bira iciceksin bosa gidicek. zamandan kazan. gitme bosuna.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

senko said:

kaldıki kavanozu kaşıkla demiyorum 1 dilim yiyeceksin. vaktin olmadığından sana mideni doldurup seni rahatsız etmeyecek, az miktarda tüketip hızlıca kana karışıp enerji verecek bi şeyler lazım.

1 kase yulaf ezmesi 10 kat iyidir abi fıstık ezmeli ekmekten. yabancıların öğününde olduğu için yiyorlar da türkler için saçma bence gidip özellikle o kadar kalori almak
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

imamizer said:

senko said:

1 kase yulaf ezmesi 10 kat iyidir abi fıstık ezmeli ekmekten. yabancıların öğününde olduğu için yiyorlar da türkler için saçma bence gidip özellikle o kadar kalori almak

kahvaltıyla kıyaslama bunu. yulaf ezmesi yiyip 30 dakika sonra antremana midende küspe bulamacıyla ne verim alacaksın? eğer yemekle antreman arası süre kısaysa mümkün olduğunca miktar oalrak az enerji oalrak yüksek gıda almalısın. eğer antremandan 1.5-2 saat önce yemek yeme şansım var deseydi makarna, bulgur pilavı derdik zaten.

spordan sonra duşunu muşunu aldıktan sonra kahvaltısında yiyecek o yulaf ezmesini.
Sosyal ağlarda paylaş

dün gittim.

l-carnitine denen zımbırtıdan içtim başlamadan 10 dakika önce deneme amaçlı. 20 dk.da 3km falan koştum bayadır bu kadar koşmamıştım.

faydası var mı tam bilemedim ama deli gibi ateş bastı sürekli ve terledim. hatta spordan sonra 1 saat daha menopozlu teyze gibi ateş bastı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...