Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
bingildak said:

bingildak said:

diyetimde 2. hafta gençler ^____________________________________________________________________________________________________^

nisan 1. hafta, mayıs 3. hafta işte

totalde 6 kilo gitmiş. 1.5 ay sayılır.

1 ayda 3 kilo daha verirsem başarı sayıyorum asdasd.

fit kilomda girmiş oluyorum yaza

yaz enerjisiyle ver elini sıkılaşma, kardio

haziranın ilk haftasın 7-7.5 kilodayım, hayırlısı. geriye 4 kilo kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

double cheese burger gomdum aksam. ekmeginin yarisini atar, gerisini yerim dedim alirken. yerken aklima geldiginde cok gecti ekmegiyle beraber yerken her tarafim ketcap, sos, mayonez, domates olmustu direkt vazgectim.
cok iyiydi be koftesi, sosu falan.

bugun de mi yesem acaba oglen yemegini atlayip. ya da pizzaya gireyim bugun.

sabah da 5bucukta uyandim kendi kendime. ooh dedim erkenden kalktim bi kosayim sabah mis gibi. usengeclik dalgasi bir vurdu, ayakkabi short falan simdi hazirlayana kadar zaman gececek, aksamdan hazirlarim yarin kosarim diye kendimi kandirdim bos bos gecirdim sabahi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben en son buraya yazdığımda gitmişim yogaya, başlıcam falan demişim bi de, iki ay olmuş sanırım :( sabah ben de beş buçukta uyandım, kalktım simit aldım kahvaltı hazırladım. Aklıma bile gelmedi spor yapmak. Şimdi başlığı görünce şaşırdım ben bi ara yogaya başlamıştım iki kere gitmiştim dedim...
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

double cheese burger gomdum aksam. ekmeginin yarisini atar, gerisini yerim dedim alirken. yerken aklima geldiginde cok gecti ekmegiyle beraber yerken her tarafim ketcap, sos, mayonez, domates olmustu direkt vazgectim.

sabah da 5bucukta uyandim kendi kendime. ooh dedim erkenden kalktim bi kosayim sabah mis gibi. usengeclik dalgasi bir vurdu, ayakkabi short falan simdi hazirlayana kadar zaman gececek, aksamdan hazirlarim yarin kosarim diye kendimi kandirdim bos bos gecirdim sabahi.

ahaha he strikes again!
Sosyal ağlarda paylaş

ahah, bak aklima geldi.

bi arkadas var. gecen haftanin basinda yanina ugradim is icin. dedi ki spora basladim is cikisi yakinda biryer var gidiyorum.
oo helal dedim.
ama icimden de ulan 7den once is bitmiyo zaten aksam yemegi dinlenme falan nasil gidiyosun amk dedim.
ben de yemekten ordan burdan kisiyorum dedim, yaglari eritirken kaslari da eritirsin diyip canimi da sikti, oldugu kadar dedim ciktim.

2 gun once yine bi ugradim spor nasil gidiyo dedim. gitmiyo valla dedi. boyle bi igrenc bi rahatlama hissi geldi utandim kendimden.
kendi kendime "bak isteyince oluyormus" diye gosterebilecegim ornek sayisi 1 azaldi diye once sevindim sonra uzuldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

basligin en motive edici konusmasi bu olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

pazar havuz basinda en zayif bendim lan yine.
bi iki bodyci tip gymden cikip tur atip geri girdiler neyse ki gelmediler.

sporcu tayfa gelmesin havuzbasina. durmak yok spora devam

dusun iste bi de kasli olsan nasil degisiyo hayat kaliten sdfsdf, calis senin de olur kanka cok zor degil valla bak. Freak olmadan ama sadece fight club fit brad pitt vucudundan bahsediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...