Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kill bill

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

said:
Volfied, 04 Ocak 2005 16:04 tarihinde demiş ki:

kara murat da nerde koreografi yapıyolar da biz bir kerede 10 kişiyi kestiğine inanabiliyoruz?

arada bayagı bir sure oldugu için ister istemez birazcık teknoloji farkı oluyo ozur dilerim ayrıca kafası kesilen lucy lui'nun konusması nasıl uzak dogu kulturu ya da dovus sanatının gostergesi olur ya da uma thurmanın sırtında hanzosuyla ucaga binmesinin[signature][hline]iyilerin :) dostu lay laya laa
kotulerin :hrr: düşmanı nihahaha
Sosyal ağlarda paylaş

bi dk teknolojiyle beeraber insanların hareketleri mi gelişti
gayet eski jackie chan filmleri var?
yapmasını bilen yapıyo kardeşim bu kadar basit
yapamayıp olup sahneyi göstermeden bize yaptığını yedirmeye çalışanlarla da dalga geöçiyoruz nereli olursa olsun

filmdeki mantık hatalarını bi kenara at, bana saydırma yeşilçamın kamera ve mantık hatalarını koreografiye dövüşü tartışıyoruz biz burda

konuyu değiştirme kısacası[signature][hline]In Moon I trust
For Moon I live
The Moon I love
The Moon I pray...
Sosyal ağlarda paylaş

tamam yesilcam hata yapmıs guluyoruz tarantino yapıyo hayran kalıyoruz ikisindede mantık hatası ikisindede sacmalık peki neden birisine hayran kalıyoruz ben kara murat filmleri muhtesemdir tarantinoya basar demiyorum ikiside birbirinden sacma[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:
Fenerbahçeyi tanıyomusunuz biliyomusnuz?
Vieri ise şu cevabı verir;
Galatasaraydamı oynuyor...(Tamamen gerçek)

evet xantheden arak ama napiyim gorunce hasta oldum imzaya
Sosyal ağlarda paylaş

mantıklı ama yinede baska baska sacmalıklarda var sonucta bahsettigim gibi mesela uma thurman sırtında hanzoyla ucaga biniyo yada lucy lui beyni gozukurken bu gercek bi hanzo diyo ne bilim lucy lui adamın kaafasını kesiyo gtadaki gibi boynundan fıskiye gibi kan fıskırıyo[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:

Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten bu filmi izlerken zevk alamayan bi insana anlatamazsın ki filmin güzelliğini ..
o kurgu o müzik oyunları
karda dövüş öncesinde go-go yubari ile dövüş
ve bütün bu tartıştığınız saçmalıkların filme müthiş şekilde yedirilmesi
ben koltuğumda çakılı kalmıştım

tartışmak yersiz valla .. filme aksiyon filmi diyenler de var susuyorum sadece[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 07 Ocak 2005 00:22 tarihinde demiş ki:
ya zaten bu filmi izlerken zevk alamayan bi insana anlatamazsın ki filmin güzelliğini ..
o kurgu o müzik oyunları
karda dövüş öncesinde go-go yubari ile dövüş
ve bütün bu tartıştığınız saçmalıkların filme müthiş şekilde yedirilmesi
ben koltuğumda çakılı kalmıştım

tartışmak yersiz valla .. filme aksiyon filmi diyenler de var susuyorum sadece

o deovus sahnelerini sevmiycek bir insan olması imkansız bende hasta oldum ama sonucta filmin adam gibi bi senaryosu olmadan mantıksız mantıksız seylerle doldurduktan sonra oturup aptal aptal ooo nası kesiyo demek sacmalıktır o zaman filmi keselim dovus sahnelerini yanyana koyalım sadece oraları izleyelim zevk alalım ve bunugercekten sevicekseniz sizin için yapabilrim
Sosyal ağlarda paylaş

bizim filmlerin yakşlaşık 2-3 haftada çekildiği
yabancı filmlerin ise minimum 8 aydan başlayan çekim süreleri olduğundan
karşılaştırmamaız gerektiğine inanıyorum.[signature][hline]
deli haci demiş ki
Gidemediler. Almanlar onları saatte 10.000km yapan dikine kalkan, yatay düzlemde parande atabilen avcı bombardıman keşif uçaklarından açılan lazer ateşiyle yolda düşürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

ben senaryo koyu die solemedim sadece dovus sahnesiyse senaryoyla vakit kaybetmiyelim direk oraları izleyelim dedim[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...