Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kill bill

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

delucian o sölediğin olayın nedeni kill bill in aslında 10 ekimde vizyona girecek olmasıydı ..
fakat çoğu filmin başına geldiği gibi onun da gösterimini ertelediler :([hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 24 October 2003 00:43 tarihinde demiş ki:
"Henuz bellı degıl dedıler" ...[hline]*The Bagımsız Oyun Bagımlısı

lol![hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Film 2 saatten biraz fazla sürüyo. Yavaş bir tempoyla ilerliyo ama muhteşem olmuş. Yani resmen sindire sindire izliyosunuz filmi. Hele bir kılıç dövüşü sahneleri var ki insanı delirtiyo.

*SPOILER ON*
Filmden bir sahne;
Uma Thurman elinde Hattori Hanzo yapımı samurai kılıcıyla üst kattan aşağıda yaralı-ölü onlarca adama bağırır;
"Hala yaşamına sahip olanlar ;gidebilirsiniz ama uzuvlarınızı yerde bırakın, onlar artık bana ait."
*SPOILER OFF*[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

Gordugum en aptal filmlerden biriydi acikcasi komedi desem dogrudur o kadroyla bu kadar salak bi film yapmakda ayri bi basari tabi.

kendi fikrimce gitmeye bile degmicek kadar sacma tamam neo mus sufer kahramanmis falan anladimda hatun b*kunu cikarmis acikcasi

kafa ucmasi ikiye bolmeler falan cok sacmaydi.
vol2 dahada sacma olucak eminim
Sosyal ağlarda paylaş

İzledim begenmedim !

önce iyi yönlerini : süper japan kültürü ve aradaki amerikan göndermelerini cok begendim.müzikler tam yerinde giriyor ve etkileyici.tarantino yine testesteron bombası wahşet yapmış filmde.

götü yönleri : film 2 bölüm olmasına ragmen ayrıntıları fazla vermiyor.en atraksiyon dövüş sahneleri siyah-beyaz cekilmiş.
kol kafa koparma sahnelerindeki kanlar beni tatmin etmedi.
fizike aykırı haraketler fat safhada (kızımızın kılıç üstünde adamı havaya kaldırması gibi) trantino nun bunları anime tarzı yaratmak istemesine veriyorum.büyük döbüş sahnesi (siyah beyez) hoşuma gitmedi sanki karşısındaki adamlar cocuk bizik kız neo (100 smith sahnesine benzettim biraz).

şahsen ben tarantinodan çokk daha iyisini bekliyordum.
ama ikincisini merakla bekliyorum[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

tarantinoyu pek bilmiosun belli adamin en onemli ozelliklerinden biridir absurd bir olayi ciddiyetle cekmek.. yani pulp fictiondaki bos muhabbetler "fransada bigmaca ne diolar gibi" sonra incilden alintili konusmalar bunlarin hepsini adam ic ice sokuyor killbilli izledim ve tarantinonun kendini astigini soyleyebilirim yani pulp fictiondan daha iyi diye dusunuyorum fizik kurallarini asmistir fln fistan ztn film ABSURD bi film yani filmin hic bi yerinde "ben ciddiyim ben matrixim trilogy olcam" fln yok..daha ilk sahneden anlasilio spoiler vermiyim surekli agzimdan kaciriyorum..

en aksiyon sahneler siyah beyaz cunku biraz fazla kanli ehehe yani gereginden fazla kanli...

filmde gorsellik max derece ABSURDken [yok efekti bilmemneydi hepsi absurd] metinler fln o kdar ciddiki sok oluyosun yani millet kolu kopmus gezio birisi ordan karizma karizma konusuo.ztn oyunculuk hakkinda bisi demiyorum "this summer uma thurman will kill bill..."[hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala ayni seyde inad ediyorum :) sevmedim cunku gereginden cok abartmislar sevmedim cunku acikcasi konuyu cekici bulmadim

cuneyt arkinin karisini oldurmusler intikam aliyo. al ayni sey farki ne :) tamam biraz animeye kacmis bence ama yetersiz senarya asiri abarti hadi fantazi bi dunyada olsa tamamda normal bi dunyada geciyor film diger film/anime lerle kiyaslanamicak kadar abartmislar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir tarantino filmi arkadaşlar... Adı üzerinde Tarantino!!! Bir absürd dehası. Ben Cüneyt arkın filmlerini de benzer tadlarla izliyorum, tarz meselesi. Herkese göre değildir tarantino ve Rodrigues filmleri.

MÜTHİŞ bir film olmuş. Tek kelimeyle MÜTHİŞ!!!

Dikkatinizi çekti mi? Katana Japonca'da katanaymış. Yani o sözcük Japonca'ymış
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sostizm, 12 November 2003 16:04 tarihinde demiş ki:Dikkatinizi çekti mi? Katana Japonca'da katanaymış. Yani o sözcük Japonca'ymış

Mwahahhaha...Helal bea ne güsel anlatmışın[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

burada kim tarantino bilio bilmiyo tartismasi yapmayalim ben bilgimden eminim ama burda ben biliyorum sen bilmiyosun kavgasi yapmicam..

filmin tartismasinida yapmicam cunku film gosterime girmedi burda filmi onceden gormus azinlik insanlar olarak filmi tartismayalim ztn sende en guzel sahnelerden birini yazmissin ben baslarsam kimse susturamaz(ehehe susturular pardon..)butun filmi bastan sona anlatirim

ama senden bisi istiyorum su foruma yazdiklarini unutma film gosterime girsin elbet o zmn tartisiriz elbet o zmn anlasilir ne kadar yanlis konustugun sende anlarsin hatani...[hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...