Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kill bill

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

said:
OutTrader, 13 November 2003 23:41 tarihinde demiş ki:
ben sharereactordan screener bölümünden indirdim, yaklaşık 1.1 gb'ti sanırım kaliteside iyi değildi garip bi çekimde altta geri sayım frame sayısı benzeri şeyler vardi filmin bazi yerledinde reklam arasi gibi geri sayım çıkıodu ondan pek download etmenizi tavsiye etmiyorum![hline]Mors certa et hora certa

yapma beeeeee
bende korka korka baslatmistim download u...
decent quality dedigi icin sans veriyim dedim ama gel gor ki 736mb indi bile artik katlanicaz baska care yok..[hline][b][i]-->Four String Magic<--
baydim
Sosyal ağlarda paylaş

dvdsini aldim walla ben screener berbat yani biz sanerixx ile izledik reklam arasi gibi 5 4 3 2 diye geri sayım cıkıyor 40 dakkada bir, ona ragmen filme bayıldım.

DVD'yide dojorel'e izlettim bakın cocuk hayran kalmiş ehehe :D
[dvd'yi ankarada bilkent 2deki bilgisayarcidan aldim maltepe pazarındada vardi kalitesi cok iyi uyduruk dvd degil yani sadece altyazilari yazan adam becerememiş][hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
filmi beğenmek için tarantino'yu anlamak gerekir.eğer "gün batımından şafağa" izleyip beğendiyseniz bunu hiç kaçırmayın.özellikle çizgi filmli olan bölüm ve final bana göre oldukça iyiydi.son derece ince espriler var.bayıldım diyebilirim.[hline]Ne kaldı ki elimizde ümide dair.İsmini anmaktan başka........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
barasar, 26 December 2003 01:32 tarihinde demiş ki:
filmi beğenmek için tarantino'yu anlamak gerekir.eğer "gün batımından şafağa" izleyip beğendiyseniz bunu hiç kaçırmayın.özellikle çizgi filmli olan bölüm ve final bana göre oldukça iyiydi.son derece ince espriler var.bayıldım diyebilirim.[hline]Ne kaldı ki elimizde ümide dair.İsmini anmaktan başka........

daha devamı war final deme :p[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

DvD de ızledım nefis film tam bır trantıno fılmı klasık...Yanlız Volume 1 ve 2 olarak cekılmıs volume 2 nın subatda vızyona gırecegı solenıyor.Bu yuzden fılmın sonunda bıraz uyuz olmuyo degıl ınsan :) haberınız ola...[hline]" pantaREi " DIED...!!!
" MAtt " IS STILL ALIVE...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...