Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kill bill

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
said:
forgiver, 02 Ocak 2005 20:37 tarihinde demiş ki:
bende izledim, ama bozuk vcd yüzünden çoğu dövüş sahnesinden mahrm kaldım
bundan daha çok üzüldüğüm nokta bu yönetmenin sadece bu filmini izleyebilmiş olmam

acilen adam gibi bi cd'de mümkünse divx'te tekrar izlemeni öneririm filmi
ve tarantinonun diğer filmlerini (sırayla izlersen daha iyi olur: reservoir dogs, pulp fiction, jackie brown diye)[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

onceki msjları okumadım direk yazıyorum

insanlar
hahaha kara murat filmleri nekadar komik 10 adamı aynı anda kesiyo hiç mi dusunmemişler diye salak salak konusuyolar sonra off be ne filmdi kill bill kadın ne guzel kesti dimi vs. diyo bu muhabbeti yapan herkesten nefret ediyorum sacmalıkları alt alta yazsam 1 sayfayı tek basıma doldurabilirim heralde
tarabntino heyy bana bakın bende artık tonetmen oldum diye bi kara murat filmii cekmiş bide şimdi baska bi filmi var jet li oynuyo baktım fragmanına adamın ustune 1000e yakın ok geliyo kıpırdamıyo bile adam biz hala hahaha ne komik su kara murat filmler diyoruz[signature][hline]iyilerin :) dostu lay laya laa
kotulerin :hrr: düşmanı nihahaha
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle trgdy cim, bilgisizliğini bize göstermen çok güzel oldu

kara murat da nerde koreografi yapıyolar da biz bir kerede 10 kişiyi kestiğine inanabiliyoruz?

kill bill de ise her hareketiyle dövüşü gösteriyolar ki biz vay hareketlere bak be diyebiliyoruz

bu birinci savını çürütür

bir diğer savın Hero filminde Jet Li ye gelen oklar,i zaten Tarantino nun ilgisi yok filmle, ama senin filmi izlemediğin ne kadar da belli

çin felsefesini, çin onurunu bilemdiğin nek adar da belli ediyor kendini. Filmi spoil etmek istemiyorum, ama filmi izklemeden konuşursan burda (senind urumunda bık bıke tmek hatta) anında çürütürler herşeyini böyle, o yüzden dikkatli konuş biraz daha tartışmalarda, daha bi sağlam desteklerin olsun[signature][hline]In Moon I trust
For Moon I live
The Moon I love
The Moon I pray...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 04 Ocak 2005 16:01 tarihinde demiş ki:
Ne biçim isim oo TARAnTULA gibi hzuha

bize bi iyilik yap git kendini uçurumdan aşağı at.[signature][hline]I was born when you kissed me,
I died when you left me,
I lived a few weeks while you loved me.

Sosyal ağlarda paylaş

Maedh.. Kabul etmelısın o kadarda ıyı bır gorus veyahut amac gozetmıyor sınema dunyasında aklına esenı yapan hol nın cılgın cocugu ıste..

Hero fılmındede onun bazı uyuzlukları belırgın sekılde bellı oluyor..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

bazı arkadaşlarımızın eleştirdiği binlerce oklu sahne, bence tarantino'nun filmde en beğendiği sahnelerden biri bile olabilir..
o sahneyi saçmalığı/mantıklılığı ile değerlendirmeyin..tarantino filmlerinin -ve tarantino'nun hayranlığını belirttiği filmlerin bknz. oldboy, bknz. hero- her sahnesi görsel bir şov olarak yaratılır..tarantino'nun da en önemli özelliği budur..[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirnaber, 04 Ocak 2005 16:46 tarihinde demiş ki:
imdat, yardım edin yaa, lütfen artık ya..
azcık yukarda yazdım ya lütfen bi okuyun görün tarantino'nun heroyla bi ilgisi filan yok oooofff offf!

mesajımı bir daha dikkatlice okursan benim de tarantino'nun filmin yapımıyla ilgisi olmadığını en az senin kadr bildiğimi görebilirsin dostum..

"tarantino'nun filmde en beğendiği sahne"
"tarantino'nun hayranlığını belirttiği filmler.. bknz. hero"[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...