Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ş.L 3. Ön Eleme: Feyenoord - Beşiktaş | 30 Temmuz Çarşamba - 20.00

PZero

Öne çıkan mesajlar

stormeagle said:

Feyenoord eski oyuncularini kaybetti, tırı vırı kadrosu var ancak bjk nin eleyebilecegini dusunmuyorum.

Zaten TR de ön eleme ile cl gruplara kalma diye bir sey yok. 20 yilda 1 oluyor

Sunduğun istatistik format değişikliğinden sonra sanırım? Galatasaray 1 sefer hariç katıldığı tüm CL elemelerini geçerek gruplara katıldı. 6-7 kere en az

Ama yeni formattan sonra Arsenal, Napoli, Bilbao etc takımları Galatasaray'ın bile elemesi çok zor. Ligi şampiyon bitirmek Avrupa açısından daha da önemli artık
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle takımlar kolay gibi gözüküyor ama gerek oynadıkları lig itibari ile disiplinleri, kondisyonları taktik anlayışları çok pis takımlar. Türkiye'den hiç bir takıma kolay lokma olmayan takımlar. 90 dakika pislik futbol oynar sen tek kale oynuyorum sanırsın 92 de atar kaçar bi bakmışsın gg

Salzburg
Stuttgart
Getafe
Torino
Grasshopper
Twente
Rosenborg
aklıma gelenler.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya, Bjk kadro kalitesini yansıtabilecek bir mentalitede hazırlanmıyor maça. Eskiden olsa Avrupa maçı yaklaşınca deli heyecan olurdu takımlarda, 3 Temmuz olayından sonra annemizin ligi olayına iyice sardı Fb ve Bjk. Bala, göte CL'ye kalsa Beşiktaş'a ilaç gibi gelir o para, bunun dışında Feyenoord'u eleyip diğer tur elense bile direkt Avrupa Ligi'ne girer; az buz para gelmiyor ordan da
Sosyal ağlarda paylaş

feyenoord'un işi zor değil. feyenoord ne durumda bilmiyorum ama net söyleyebilirim beşiktaş eleme oynamaya hazır değil. sağ kanat komple yok. sağ açık oyuncusu yok. sağ bek oyuncusu yerine başkası oynatılacak kadar kötü. pektemek dışında formda olacak golcü yok. cenk, ömer sakat, demba ba formsuz.

hazırlık maçları acaba serdar kurtuluş daha iyi oynar mı, acaba muhammed lotosu tutar mı, acaba sağa monte ettiğim random oyuncudan verim alabilir miyim diye geçti.

geçen sezon hazırlık maçlarını izlemiştim. takım çok daha iyi durumdaydı. ligin başında da o formun ekmeğini yedik. bu sezon izlerken güven vermiyorlar.

basın ne pohpohladı bizi be arkadaş. gören herşey yolunda sanar. maçı izleyelim, gazete alalım, tv izleyelim diye yapıyorlar herhalde. böyle polyannacılık görülmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...