Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

köpeğini döven elemanı dövmek [+18]

pontipati

Öne çıkan mesajlar

bugun yeşilköyde sahilinde otururken yeşilköyün dışından gelen kendini bilmez 4-5 tane donlu tayfa nitelendirebilecegim bir grup havlayan bir köpeğin üzerine yürüdü.

köpek korktu kaçtı geriye dogru sindi, buraya kadar tamam.

olay şimdi başlıyor, bu o. cocugu eline sopa ve taş alarak önce köpeğe sertçe bir taş atıp sopayla gelsene lan ... diye bağırarak köpeğin üzerine yürüüdü yerden bir taş daha alarak sertçe köpeğe atarak canını yaktı.

sopayla üzerine yürürken hop mop birader napıyosun demeye koyulmadan çocuk arkasını döndü, ne var lan dedi, napıyosun taş atıyosun köpeğe vurucak mısın sopayla lan vs dedim ve başladı olaylar

sonrası tahmin ettiginiz gibi sen kimsin ben kimim adam mısın adam mıyız vs işin kötü yanı tek başımaym adamlar 5 kişi, arkamdan bin tane adam geçiyor biride destek çıkmadı bana neyse allahtan bunlar fakir ve fazla besin alamamış proteinsizlikten kemikleri gelişkin olmayan insanlar oldugundan havladıkça kaçırttım bunlarıda ben birşey demesem adam köpeği dövecekti orada 2 tane taş attı köpeğe lan

böyle bir anımdı bugun çok sinirim bozuldu gidip bi kangalı üzerine salasım geldi it oğlu itin
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

yaptığı hayvanlık tabi ama köpekte birşey yok yalnız, adamı öldürmüşler direk. hani bundan beter neler yapanlar var. o kadar yamulmuşken daha vurmanın bi alemi yok. dövmenin de bi adabı var bu yaptıkları işkence olmuş

ee ?
savunmasız insana dayak atanlarada gebersin ölsün diyoruz. hayvan sonuçta. üstüne sahibi devreye girince, dayakta yese sadece ağlıyor köpekler. kesinlikle ısırma falanda yok köpekte. demekki hakediyor piç
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...