Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Coupling 4.Sezon Cnbc-e'de !

Tarist

Öne çıkan mesajlar

said:
jankis, 16 Eylül 2004 19:26 tarihinde demiş ki:
said:
Dralnu, 16 Eylül 2004 01:07 tarihinde demiş ki:
o opusme sahnesinde insan ortamda birinin wc ye dogru kosturmasini bekliyo ama ..

ahaha mükemmel olurdu hoca senaryo yazsana sen :D

jeff i kastetmisti :)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben hiç sevmiyorum ingiliz aksanını çünkü anlamıyorum.normalde netten indirdiğim şeyleri altyazısız izleyebiliyorum.ama mesela coupling'i izlerken altyazısız bi bok anlamıyorum.bu konuda en iyi ve basit örneği sanchez isimli bi arkadaşımız vermişti.şimdi nerden olduğunu açıklamayayım ayıp olur.sadece internetde ünlü dizi gibi bişi yayınlıyolar :-) .bidiğimiz ass kelimesini amerikalılar "aess" diye okurken ingilizler "AAss" diye okuyolar.[signature][hline]çok dobiyim
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ingiliz aksanını çok ilginç ve aslında da komik buluyorum, sırf bu yüzden defalarca snatch'i izlemişimdir

ben de anlayamıyorum her dediklerini, hatta altyazı falan da arayıp duruyorum nette bu tip film/diziler için, coupling'in dvdleri var ve altyazı koymamış adamlar, dvdleri izlerken bir yandan da dışardan bir sub dosyası ile altyazıları da gösterebilmek için baya bi uğraştım ama beceremedim ^_-[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bugünkü bölüm eniisiydi herhalde:D steve yine manyak bi konuşma yaptı[hormonlar ve testisler].[jeffsiz olmuo][signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok en iyisi olcak kesin.Bundan iyisini yapabileceklerini düşünmüyorum bu sezon.Tabii artık steve in olaydan sonra diğerleri tahmin ediliyo ama yine de bombaydı bu bölüm[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

müthişti
yine ulu öğretiler çıkardık

ingilizce aksanı benim çok hoşuma gider ,daha kibar asil duruyo
amarigan ing.le karşılaştırdığınızda bariz bu amariganlaramma kaba konşuyo diyo insan

bi sue dicek ingiliz mesela süüöööööeaaaouuuuuu[signature][hline]%70 i sadece su olan bir kadın için değmez...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 30 Eylül 2004 01:33 tarihinde demiş ki:
eet baya vasat bi bölümdü, "küçük ereksyonlarım var" "gidip kazak giyeyim" "sağa sola güneş gözlüü fırlatması" falan hiç komik diildi..

+1

kötüydü.[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala inatla sevemiyorum şu diziyi. jeff'li veya jeff'siz

bi bölümde 60 espri yapılıyosa bunlardan 20'una gülümsüyorum, 10'una gülüyorum, bu 10 güldüğümden sadece 1 tanesinde yarılıyorum.
geri kalan 30 espri hiç birşey ifade etmiyo...[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında haklısın.. dizideki espriler hep benzer espriler..Bolca sex içeren, kadın erkek ilişkileri üzerine abuk subuk birçok espri.

bi garip dizi.zorla sempatik olmaya çalışıyorlar gibime geliyor.yani yetişkinler güya ve hiç muhafazakar değiller ama yine de liseliler gibi konuşuyorlar. birbirlerine hayret etmeleri falan. herşeye hayret ediyorlar.
bi gariplik var anlatamadığım ama hissettiğim...[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
su yayınlanan son sezon bence hic güzel değildi

yani "the girl with two breasts" kıvamında ilk sezon bölümleri izledikten sonra yeni sezona alışmak, sevmek kolay olmadı[signature][hline]abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum

Cthulhu_, 05 Aralık 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
12 yaşımdan beri sertleşmeye başladım hala da sertleşiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...