Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Coupling 4.Sezon Cnbc-e'de !

Tarist

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar fazla olumsuz düşünüyosunuz. benim okuduklarıma göre olivier de aynen jeff in karakterinde bi adam. sadece jeff kadar 'loser' deil. mesela bi işi war (bişe satıyo kendine ait bi dükkanı war da hatırlamıyorum tam, resimle ilgili bişe olabilir). jeff in olduğu gibi bayanlara karşı cesaretsiz deil we kadınları elde edemeyip sadece uzaktan bakan abaza bi adam deil (gerçi jeff de sonradan julia yı buldu ama). bundan biraz daha farklı olarak kendinden daha emin, kendine daha güweni olan bi adam ama cinsel hayatında başarısız

yani ikisi de birbirine benziyo we ikisi de birbirinden komik bence
ayrıca önceki msjımda da dediğim gibi bu dizinin önceki sezonlarında bizi gülmekten altımıza sıçtırtan senarist kadro her karaktere uygun güzel espriler bulur, yani dizideki karakterlerin deişmesi çok da önemli deil[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 09 Eylül 2004 03:56 tarihinde demiş ki:
Tamam Steve falan var ama, giggle loop, nudity buffer, captain subtext (ve head-lough :)), melty man, "I have too many legs!", "oh Jeffrey!" :D

Yazık olmuş.

assmare![signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ehem...

valla izledim ama gerçektend e Jeff'in yerini tutamaz bu adam...
kesinlikle alakası yok bi kere
ikincisi tamam dizinin başında bu adamla başlasaydı dizi, belki adamı tutardık ama Jeff'in peşine gerçekten de çok şey farkediyor...

Jeff beklentilerimizi yükseltmiş durumda sanırım ^_-[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

diziyi sadece jeff icin izleyenler coupling fani olamaz ama ooel bisii de cok rahat iddia edebilirim
Bir Patrick tabusu var orda, bir Steve var (normal erkek hehe), tum karakterlerin ne olduklari o ilk sezonlardaki insanlarin gerceklerini sooledigi filtre olan bolumde gosterilmistir.

Sezon 4 sey olmus biraz, 3 sezonu izlediniz, tum karakterleri seviyosunuz, o zaman buyrun bunu da izleyin, herseye bi son koyuyoruz.

Oliver hatta bu sezonda ana karakter olarak degil yan karakter olarak bitiriyo gene, son bolumde tum karakterler icin bisi var, Oliver kenarda kaliyo, Jeff de geliyo (hehehe)[signature][hline]too much, too young
Sosyal ağlarda paylaş

daa sadece bi boul yayinlandi dimi cnbce de sezon 4 den

bi night lines i, bi EXTERMINATE! i gormediniz :)
ufak bi ozet geciyim spoiler free olarak, o bolumleri dah abi atesli bekleyin :P

ep 2 - night lines: Steve ile Susan ustune daha cok
ep 3 - bed time: Patrick Sally ustune
ep 4 - Circus of the epidurals: Susan ustune
ep 5 - THe naked living room: Oliver ve jane ustune
ep 6 - 9.5 months: oliver haric tum ana 6 karakter ustune

episode 1 in adi 9.5 days di bu arada hatirlamayanlara[signature][hline]too much, too young
Sosyal ağlarda paylaş

ben hepsin izledim
jeff için izlemiyorum couplingi belki ama yine de Jeff'li bölümlerdeki tadı alamadım, tabi ki 6 ana karakteri olan bir diziyi sadece biri için izlemek mantıklı değil ama 3 silahşörlerin hikayesi de aslında 4üncüyü anlatır ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Dizinin adından da anlaşılacağı üzere Coupling'in ana teması olarak (sanırım en iyi "Eşleşme" olarak çevirilebilir) Steve, Susan'la; Patrick, Sally'le; Jeff ise Jane ile "eşleşecekti". (Spoiler tag'ine koymuyorum, artık genel bilgi sayılıyor...)

Ancak Richard Coyle su koyuverince, senarist Steven Moffat olayı kurtarabilmek için Jane'e Oliver'ı bağlamaya çalışıyor... Bu toparlama esnasında dizi kalitesinden az da olsa kaybediyor...

Yine de seyredin derim ben... Özellikle Night Lines çok güzel bence... Her bölümde gülünecek bir şeyler bulabilirsiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...