Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Coupling 4.Sezon Cnbc-e'de !

Tarist

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar size cnbc-e yayınlanmış bir röprtajdan alıntı yapıyorum. Herkes Jeff siz bir couplingin eskisi olmicağini düşünüyor ama Jeff abazlığının ve aptallığının iki katı yeni karakterde yani oliverda var. 4 yada 5 bölüm sonra alışırsınız.[signature][hline]
zZZZzzzzzZzzzzZZzZzZz
Sosyal ağlarda paylaş

jane'in oliver'la ilk diyalogu cook komikti bu bolum.
Oliver: bilimkurgu, fantazi, korku kitaplari materyalleri satiyorum. $eye alternatif oluyor..
jane: kizarkadasa?

lol.
oliver: mainstream diyecektim.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Oliver'ın değil de Jeff'in diziye ilk girişi ve telefonda saçmalayışı böyle olsaydı 1000 kat güzel olurdu.
Adam direk Jeff gibi saçmalamış çünkü. Öyle olunca da direk özenti gibi olmuş.
Ama güzel bölümdü beğendim. "Too many legs (2x01) ve Giggle Loop (1x03) kadar olmasa da beğendim :)[signature][hline]Hayat sövünce güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada daha önce konuşulmuştur belki bilmiyorum ama Steve'i bizim Mehmet Okur'a acayip benzetiyorum ben lol

hep aklıma o geliyor adam konuştukça[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cleglaw-, 16 Eylül 2004 17:14 tarihinde demiş ki:
ya en uyuz olduğpum alışmış olduğum american ingilizcesi ve telaffuzlarında olmaması.. İnglizlerin garip aksanı ve konuşma biçimleri hiç ilgimi çekmiyo açıkçası.

bence tam tersine ingiliz aksanı daha ilgi çekici bir hal aldırıyor. kızlar bi güzelleşmiş diyosunuz ya o da özlediğinizdendir :)[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cleglaw-, 16 Eylül 2004 17:14 tarihinde demiş ki:
ya en uyuz olduğpum alışmış olduğum american ingilizcesi ve telaffuzlarında olmaması.. İnglizlerin garip aksanı ve konuşma biçimleri hiç ilgimi çekmiyo açıkçası. Ve birde tipler okadarda komik deil..

not: bu sadece eleştiri ve öz fikrim, beni çarmağa germeyin hemen :-)

kesinlikel diziyi en çekici halde getiren şey o aksan
ztn ben engiliz aksanını çok ilginç bulmusumdur :) komşk mi desem :)[signature][hline]Bornozlu Canavar

Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...