Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tube Thread #1

fede

Öne çıkan mesajlar

pulkas said:

sostizm said:

Mutlaka youtube versiyonu da vardır da ben bulamadım:

https://www.facebook.com/video.php?v=820975091268475

İZLEYİN.

La iyi guzelde adamlar sabah kacmaya basladi kosarak, aksam oldu hala kosuyolar.Mal mi bunlar?Polissen eger ofisine git.Yok polis degil polis kiliginda haydutsan, git inine gir saklan bisi yap.Sabahtan aksama at kossa catlar yani.2 tane aksiyon gosterecez diye konudan bu kadar feragat etmek cok sacma.Hadi konudan feragat ettin mantigi silip atmasalar iyiydi.

Parkur acisindan catilar falan tirmanma olaylari neim 1-2 kamera acisi ilgi cekici olaylar olmusta, boyle mantik hatasi, konu yoksunu bir calisma icinde degilde farkli bi konsept icinde izlemek lazim bunlari.

Mevzu parkur oldu mu alttaki videoyu izlemek sart.

şu video yüzünden lise2'nin tüm yazını parkur yapmaya çalışarak geçirdim abv
Sosyal ağlarda paylaş

pulkas said:

sostizm said:

Mutlaka youtube versiyonu da vardır da ben bulamadım:

https://www.facebook.com/video.php?v=820975091268475

İZLEYİN.

La iyi guzelde adamlar sabah kacmaya basladi kosarak, aksam oldu hala kosuyolar.Mal mi bunlar?Polissen eger ofisine git.Yok polis degil polis kiliginda haydutsan, git inine gir saklan bisi yap.Sabahtan aksama at kossa catlar yani.2 tane aksiyon gosterecez diye konudan bu kadar feragat etmek cok sacma.Hadi konudan feragat ettin mantigi silip atmasalar iyiydi.

Parkur acisindan catilar falan tirmanma olaylari neim 1-2 kamera acisi ilgi cekici olaylar olmusta, boyle mantik hatasi, konu yoksunu bir calisma icinde degilde farkli bi konsept icinde izlemek lazim bunlari.

Mevzu parkur oldu mu alttaki videoyu izlemek sart.

Facebook videosunun Youtube linki:

Bu videonun yönetmeni Devin Graham. Adamın Youtube Channel'ına bakarsanız videolarının büyük çoğunluğu eğlenceli aktiviteler, bir kısmı doğa güzellikleri, bir kısmı farklı ülkelerden şehirler ve bir kısmı da yeni çıkan oyunların tanıtımı amaçlı videolar.

Bu video da Assassin's Creed Unity'nin tanıtımı için yapılan video. O yüzden asıl amaç gerçek bir parkour videosu yapmaktan ziyade AC öğelerini ortaya koymak.
Sosyal ağlarda paylaş

Phillamon said:

... bakarsanız videolarının büyük çoğunluğu eğlenceli aktiviteler, bir kısmı doğa güzellikleri, bir kısmı farklı ülkelerden şehirler ve bir kısmı da yeni çıkan oyunların tanıtımı amaçlı videolar.

Bu video da Assassin's Creed Unity'nin tanıtımı için yapılan video. O yüzden asıl amaç gerçek bir parkour videosu yapmaktan ziyade AC öğelerini ortaya koymak.

O zaman oyun tanıtımı çok kötü. X(

Eminim oyunun konusu çok sağlamdır.Serinin hiç bir oyunun oynamadım ama güzel duyumlar almıştım.Ha denizden niğdeyemi gitmişlerdi geçen oyunda ne, o tip memleket coğrafyasını bilmemekten saçmalamışlar orası ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...