Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

GONDARCENGIZ said:

Dworgian said:

beyler son 1 2 gündür competitive dışındaki modlarda oyun bulmakta zorlanıyorum. en sonunda "eeeh" diyip botlarla dolu oyun yaratıyor.

benzer sorun yaşayan?

Aynı derdi yaşıyorum karşim :/

Gluskap said:

Uzun zamandır girmedim oyuna ancak aynı sıkıntıyı DNS varken yaşıyordum ben de. Değiştirip deneyin isterseniz ya da kaldırıp deneyin bir.

Abi delirdim ya. Kendi evimdeyken modemde dns vardı hiç bu sorunu yaşamıodum. Şimdi geçici süre aileyleyim onlarda modeme dns koymadım da bağlantı ayarına koydum direk.

Geçen gün "dns den midir" diye dns kaldırdım şıp diye buldu oyun. Ama dün dns kaldırmak da yaramadı. flushdns mi yapsak?

Bir de pirelli modem vardı bozuldu diye SOL gelip huawei modem taktı.

Kafam bulanıo :|
Sosyal ağlarda paylaş

İşin teknik tarafını, neden böyle olduğunu bilmiyorum ama Battlefield'da da yaşıyordum ben bunu. Orada da elle DNS girmediğim zaman hem çok az sunucu buluyor hem de bulduklarıma da girmiyordu. Comodo'yu ayarlayınca bir sıkıntı kalmamıştı.

CS için IP'ye göre de yapıyordu bunu bende. Sunucu tarafı farklı sanırım ama Steam ile de alakası var. Yani DNS farklı olduğunda oyundaki kişilerin profil fotoğraflarını çekemiyordu mesela, soru işareti görünüyordu çoğunda.

Saçma sapan işler resmen. Oyun oynamak için oturuyoruz bu makinelerin başına. Bizimle alakası olmayan şeyler düzelsin diye vakit harcıyoruz bir de. Steam forumlarında 50 kere yazıldı bu düzeltsinler diye. Hâlâ daha oyalıyorlar milleti.
Sosyal ağlarda paylaş

Gluskap said:

İşin teknik tarafını, neden böyle olduğunu bilmiyorum ama Battlefield'da da yaşıyordum ben bunu. Orada da elle DNS girmediğim zaman hem çok az sunucu buluyor hem de bulduklarıma da girmiyordu. Comodo'yu ayarlayınca bir sıkıntı kalmamıştı.

CS için IP'ye göre de yapıyordu bunu bende. Sunucu tarafı farklı sanırım ama Steam ile de alakası var. Yani DNS farklı olduğunda oyundaki kişilerin profil fotoğraflarını çekemiyordu mesela, soru işareti görünüyordu çoğunda.

Saçma sapan işler resmen. Oyun oynamak için oturuyoruz bu makinelerin başına. Bizimle alakası olmayan şeyler düzelsin diye vakit harcıyoruz bir de. Steam forumlarında 50 kere yazıldı bu düzeltsinler diye. Hâlâ daha oyalıyorlar milleti.

Şu bold da bende olan sorun
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de bir bilen bana "modeme dns girmek" ile "ağ bağlantısı ayarına girmek" arası fark var mı söyleyebilir mi?

Zira benim evde dediğim gibi modemde dns vardı hiç öyle isim çıkmaması, oyun bulamama vs sorunu olmuyordu.

Ama ailenin yanında modeme karışmayayım dedim bunlar oldu. Fark edecekse çakarım modeme dns
Sosyal ağlarda paylaş

Son 2 gündür bende de oyun içinde steam arayüzü açılmaz oldu. Nedenini anlayamadım. Var mıdır bunun çözümü. Bununda DNS ile ilgili olduğunu düşünüyorum yoksa herhangi bir ayarını değiştirmedim.

Birde sormak istediğim sanki bende mermiler gitmiyor gibi ya da yavaşlık var. Basılı tutup taradığımda da tek tek taradığımda da mermi hızları aynı gibi.

http://www.dcgaming.org/set-up-your-csgo-like-a-pro/

Şurda biraz daha iyi optimize ederbilirsiniz oyunu şeklinde bir makale var. Uygulasam mı uygulamasam mı bilemedim. Oyun hakkında daha detaylı bilgisi olan bir kişi beni aydınlatırsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu görev kağıtları ne sıklıkla düşüyor size ?

Bana resmen haftada bir düşüyor. Bazı arkadaşlar var adamlar görev yapıyor, ertesi map bir tane hemen düşüyor. Bu hafta 6 görev yapmış arkadaşım var...

Yüzdesi nedir bunun? Abdest mi almak gerekiyor luck'ı arttırmak için?

Günde en az 10 kere tdm, 10 kere arms race, 1 competive ve 2-3 kere de public map bitiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

kendi video mu paylaşiim. libeyi boostlarken istemsizce attığım ace.

http://www.youtube.com/watch?v=jMi8M8msbzw&feature=youtu.be

o harita benim zoomsuz bi kişi + üzerine 3 kişiyi mükemmel biçimde vurarak sizi çığlık çığlığa bağırtarak kazandığım roundun olduğu maç di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...