Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Tori said:

Anelor said:

Lectre said:

mailde attım küfür etmeden, hoş sinirle mal gibi yazmışım ama olsun ahah

said:

Hello dear steam support team,

At last week i got banned for doing so much damage on my team mates who were shooting me but not killing at the beginning of the round for 7 days.

I can understand this, that was my mistake to kill them because yeah it was a bit rage and u can't tolarate it no matter what, and can't inspect all games cos it'll take ages etc.

But today my ban limitation gone and i decided to not rage and play good for better ranks, unfortunately because of my "bad" isp i have lost connection to game and internet. There was an issue about dsl signal and they sent a team now its fixed.

Just to be clear when i dced we were a decent team and we were winning the match 8-2 if i remember right, or something like that, when i entered the game back after 1 hour, i saw a devestating warning that i got banned for 7 days agen.

And as u guess, i won't be able to play anymore in my life if this issue won't get fixed.

The cooldown penalty doesnt reset anytime? lol

if u are able to fix this, i demand justice and my cd to be removed.

if not, i srsly won't play cs:go agen and for sure u'll lose some money from micro-transactions.

I'm not threatening u, im just expressing my feelings.

Have a nice day

King regards.

agen ne abi dfg

abi ahahahah bunu 3-4 sayfada bir uplayın

ruslar ağladı yanımda bir de kalkıp bizim ingilizcemize bok atıyonuz diye

king regards beyler

yeminli tercuman misin birader adam anlatmis iste derdini
Sosyal ağlarda paylaş

Aynısını elin polonyalısı başka biryerde yazınca 30 tane screenshot alıyonuz güzide ingilizcenizle hatalarla dalga geçiyonuz lan. Açın topic #4te kaç tane var.

Üslüp, tavır falan direk random 15 yaşında ukraynalı, ama bizden biri yapınca gericiyseg gericiyig dimi ssdfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Aynısını elin polonyalısı başka biryerde yazınca 30 tane screenshot alıyonuz güzide ingilizcenizle hatalarla dalga geçiyonuz lan. Açın topic #4te kaç tane var.

Üslüp, tavır falan direk random 15 yaşında ukraynalı, ama bizden biri yapınca gericiyseg gericiyig dimi ssdfsd.

abi onu yazarken 1 sinirliydim 2 alkollüydüm, olmayan bir şeyi kanıtlamaya itiyorsun beni, hayır gerçekten tıbbi vs olmasada para kazanmak için adam gibi bir çok çeviri yaptım bugüne kadar ve ingilizcem kötü değil.

bak devastatei yanlış yazdım sanırım orada tamda bakmadımda buna bişi söylesen eyv.

ama cidden hani kime agen dersen again anlar tamam bilmiyor olabilirsinde nedir bu çaba, farkettiysen attığım cevap bir kere editlenmiş hali mesajın, o yüzden lütfen :)

eyvallah bak bunu git motiv. pic yap meme yap bişi yap bende gülerim, ama birşeyleri kanıtlama çabasıyla gelirsen inan hoş olmuyor, hani ingilizceyle döverim senin ama ben dahi ingilizcemin iyi olduğunu söyleyemiyorum.

i can be ur fucking nightmare if u go on doing this. k nigga?

dont do it agen.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

VOLVO BANIMI AÇMAZSAN PARA KAYBEDERSİN BAK ALOOO

BAK TEHDİT ETMİYORUM AMA

banımı açmazsanız benden müşteri bazında para kaybedeceksiniz, ve bunu tehdit etme amaçlı değil sadece kendimi daha iyi anlatabilmek adına söylüyorum.

if u dont unban me, u'll lose money for me not making further purchases and im saying this all because of that ur relationships with ur customers matters by not meaning any thread, cos im not a retard like tori.

bunu böylede yazabilirdim, ya da biraz daha düşünsem belki daha iyi, ya da ne bileyim biri bunu daha da iyi yazabilirdi, ama bu senin sorunun değil ahah.

of ekledim onada rage'e gir
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...